• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2022-03-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #54929

Marka gastronomiczna poszukuje inwestora!

Marka rozpoznawalna na krakowskim rynku od 2017 roku poszukuje inwestora.

Firma z ogromnymi perspektywami, posiadamy 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu gastronomią, oferujemy atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji, największą wartość oferty stanowi jednak wizja firmy, innowacyjność produktu i potencjał rozwoju.

Posiadamy wykwalifikowany personel, system dostaw do domów oraz firm. Lokal przed pandemią generował wzrost obrotów rok do roku. W okresie po pierwszej fali pandemii także osiągnęliśmy rekordowe przychody.


Świadczymy usługi gastronomiczne dla firm oraz klientów indywidualnych. Marka powstała z połączenia profesjonalizmu, wiedzy i pasji tworzenia niebanalnych przedsięwzięć.


To przede wszystkim wykwalifikowani ludzie: szefowie kuchni, managerowie, kucharze, w ciągu 5 lat zrealizowaliśmy kilkadziesiąt przedsięwzięć na kwotę ponad 10mln złoty.

Naszym celem jest stały rozwój potencjału marki, nawiązywanie nowych współprac, wzrost działalności, zapewnienie jej skalowania w przyszłości oraz poszerzenie dotychczasowego modelu działania związanego z usługami gastronomicznymi. Działamy we wszystkich sektorach branży Horeca.

Rozwijamy Małopolski rynek dostaw online poprzez rozszerzenie działalności o grupę punktów sprzedażowych pod postacią kitchen cloud, z planami na wprowadzenie tego formatu do sieci franczyzowej.

Model biznesowy zbudowany na koncepcie restauracyjnym opierającym się na beer food pairingu, kompleksowych usługach gastronomicznych wydarzeń, łańcuchu wirtrulanych kuchni oraz piwowarstwa kontraktowego.

Poszerzamy ofertę jedzenia na dowóz wykorzystując wszechobecne aplikacje do dostarczenia żywności na smartfony. Obserwujemy wzrost zainteresowania konceptem kitchen cloud i przewidujemy, że sektor ten będzie się profesjonalizował i rozwijał zarówno w Europie, jak i w naszym kraju.

Rozwijamy potencjał sprzedażowy poza region Małopolski, świadcząc usługi consultingu oraz organizacji eventów.


Co oferujemy?

sprawdzony model biznesowy i wieloletnie doświadczenie
markę z ugruntowaną pozycją na krakowskim rynek
dużą bazę stałych klientów, opracowany system marketingowy
pełny know-how oraz aktywny rozwój biznesu
wdrażanie nowych technologii, poszerzanie zakresu oferowanych usług
generowanie rentownych źródeł przychodu

Z największą przyjemnością zaprezentujemy firmę w obecnej kondycji oraz wizję jej rozwoju.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Wojewódzki
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 200000 zł - 2500000 zł
Typ inwestora Dowolny
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej