• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2020-09-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #49382

Modułowe prefabrykowane domy

Jestem na etapie przygotowania projektu do budowy form a formy będzie mi tworzyć firma z ogromnym doświadczeniem w tym temacie.
Współpracuję z najlepszymi specjalistami od prefabrykacji żelbetowej w Polsce .
Dzięki budowie domów naszą techniką możemy postawić dom w stanie surowym w 12h a koszty budowy spadają o ok 150 tyś zł. na budynku o powierzchni 150m2 + garaż 50m2 w stosunku do budowy systemem tradycyjnym.
Finansowanie jakie jest mi potrzebne do zakończenia projektu to 500 - 800 tyś zł,( dokładnie będę to wiedział po otrzymaniu wyliczeń od konstruktora), które zostanie przeznaczone na wyprodukowanie 4-ech form modułów, ich transport do fabryki prefabrykacji i wyprodukowanie prototypowych modułów.
Proszę również o informację zwrotną zainteresowanego inwestora odnośnie oczekiwań procentowych co do podziału w zysku ze sprzedaży.
Jestem z Torunia i dom pokazowy chciałbym postawić w Toruniu. Nie wykluczam sfinansowania domu pokazowego, ponieważ cała moja rodzina , teściowie i szwagierka z synem, chcą sprzedać swoje mieszkania w blokach i zamieszkać razem w takim domu a konkretnie dwóch domach za sobą połączonych.

Projekt, który można wybudować techniką modułową to między innymi : HomeKONCEPT-77
Nawiązałem również kontakt ze znaną firmą projektową, która zadeklarowała nieodpłatnie zmienić swoje gotowe projekty domów na wybudowanie ich w naszej technice modułowej z możliwością zamieszczenia projektów na naszej przyszłej stronie internetowej.
Zysk ze sprzedaży jednego elementu modułowego to 5 tyś zł a na dom o 150m2 przypada 11 elementów wraz z garażem 50m2 co daje zarobek 55 tyś złotych z jednego domu.
Nie rozmawiałem jeszcze z deweloperami ,ponieważ chcę mieć wszystko dopięte aby móc przedstawić konkretną już ofertę.
Czas wyprodukowania jednego modułu to jeden dzień.
Zwiększenie ilości form zwiększa automatycznie wydajność dzienną na produkcji.
Wszystkimi sprawami związanymi z produkcją, pozyskiwaniem odbiorców, reklamą itp jestem w stanie zająć się sam dzięki kontaktom ze specjalistami w każdym niezbędnym temacie.
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji pod numerem telefonu.
Zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • budownictwo
Województwa
  • kujawsko-pomorskie
Miasto Toruń
Obszar działalności Krajowy
Stopień zaawansowania Startup
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 500000 zł - 800000 zł
Typ inwestora Finansowy
Procent udziałów do negocjacji
Możliwość udziału niepieniężnego Nie
Uwagi

źródło: www.biznes2biznes.com

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej