• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-08-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #52628

Na sprzedaż biuro/magazyn plus hala magazynowa

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość inwestycyjną z budynkiem wolnostojącym biurowo-magazynowym PLUS hala magazynowa.
Działka o powierzchni 1058 m2 w kształcie prostokąta jest ogrodzona siatką, z przesuwaną automatycznie bramą. Została zabudowana w 2016 r. budynkiem parterowym (w tym powierzchnia biurowa z zapleczem) z częściowo użytkowym poddaszem o powierzchni 162,69 m2 oraz wolnostojącej hali magazynowej o powierzchni 145 m2. Parking wyłożony kostką.

Budynek parterowy z częściowo użytkowym poddaszem z przeznaczeniem biurowo-magazynowym ma powierzchnię 162,81 m2, gdzie powierzchnia biurowa z zapleczem sanitarnym i socjalnym to 71,73 m2. Ponadto jest tam powierzchnia magazynowo-usługowa o powierzchni 66,08 m2, oraz poddasze użytkowo- biurowe o powierzchni 25 m2.
Parter budynku w części biurowej wykończony: podłogi gres, ściany gładź malowana i glazura, okna PCV z roletami zewnętrznymi, poddasze: podłoga gres szkliwiony, ściany gładź malowana (okna dachowe), pomieszczenie zakończone szklaną ścianą i szklanymi drzwiami, schody metalowe, pomieszczenie magazynowo-usługowe z bramą automatyczną, gładź cementowa, świetliki.

Wolnostojąca hala magazynowa o powierzchni użytkowej 145 m2 ma konstrukcję stalową, bramę automatyczną, instalację elektryczną i wodociągową oraz podłogę betonową o zwiększonej wytrzymałości na naciski. Ściany i dach są ocieplane. Wysokość wynosi od 4,5 do 5 m2. Wymiary hali to 10 m szerokości i 15 m długości.

Media: prąd, siła, woda miejska, szambo,

Dojazd: droga utwardzona około 80 m z drogi asfaltowej.

Nieruchomość z uregulowanym stanem prawnym - własność, nie ma trudności w posiłkowaniu się kredytem.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Korytów
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1250000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/biuro-magazyn-plus-hala-magazynowa-okazja-ID4cZ7u

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej