• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-05-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #55575

Na sprzedaż budyek zakładu produkcyjno-handlowego z domem

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z prosperującego zakładu produkcyjno-handlowego i budynku mieszkalnego.
Obiekt produkcyjno-handlowy o łącznej powierzchni 1253m2 składający się z; trzech hal warsztatowych, hali warsztatowej z zapleczem socjalno-biurowym, kotłowni oraz budynku garażowego, usytuowany jest na działce o powierzchni 0,21ha. Obecnie budynki użytkowe funkcjonują jako siedziba firmy produkcyjnej z dogodnym dojazdem, dużą ilością miejsc parkingowych. Całość zasilana i ogrzewana za pomocą wydajnej powietrznej pompy ciepła o mocy 40 kWh.
Posadzki w hali produkcyjnej betonowe, W pomieszczeniach administracyjnych i socjalnych znajdują się płytki ceramiczne lub panele MDF.
Przeznaczenie działki w planie zagospodarowania przestrzennego ma symbol UH (tereny usługowo- handlowe)oraz MR (tereny zabudowy mieszkalnej zagrodowej).
Nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia rodzinnej firmy z możliwością rozwinięcia różnego typu działalności gospodarczych..
Budynek mieszkalny stanowi 250m2 dom, który został pięknie zaaranżowany przez właścicieli.
Dom posadowiony jest na działce 0,04ha i składa się z 7 pokoi, przestronnej kuchni, 3 łazienek, przedpokoju z klatką schodową, tarasu, piwnicy, garażu i ogrodu. Dom świetnie nadaje się dla dużej rodziny, a nowoczesne rozwiązania typu klimatyzacja, monitoring, dogodny układ pomieszczeń zapewniają mieszkańcom komfort i wygodę. Zapraszam na prezentację. Cena do negocjacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • opolskie
Miasto Stara Kuźnia
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1900000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/zaklad-produkcyjno-handlowy-z-domem-ID4gKiD

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej