• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-10-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #59729

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy

Oferujemy do sprzedania budynek handlowo-usługowy w zabudowie szeregowej (skrajny segment), na osiedlu Rżąka (Bieżanów-Prokocim) przy ul. Schweitzera.

Budynek znajduje się na działce o pow. 297m2 (w użytkowaniu wieczystym).

Położony jest przy drodze osiedlowej, posiada duże witryny, wejście na parter, osobne wejście na piętro oraz tylne wejście z poziomu piwnicy do pomieszczeń magazynowych.

Budynek murowany, wzniesiony ok. 1989r, kryty blachą, posiada nowe okna PCV, na podłogach płytki ceramiczne.

Wymieniona instalacja elektryczna (osobne podliczniki prądu na piętro i parter), doprowadzony światłowód Orange, okablowany siecią komputerową, posiada wewnętrzną instalację monitoringu oraz klimatyzację na poddaszu w jednym pomieszczeniu.

Ogrzewanie kotłem gazowym.

Powierzchnia całkowita budynku to około 245m2 * :
- przyziemie/ piwnica o pow. ok. 79,18m2 wysokość ok. 2,12m: 4 pomieszczenia ( w jednym znajduje się piec gazowy), wc, klatka schodowa; zadaszone wejście z tyłu budynku przygotowane dla dostawców
- parter : o pow. 83,91m2, wysokość 3,20m: sala sprzedażowa ok. 50m2 z witryną (wejście do budynku przez oszklony wiatrołap), 2 pomieszczenia, schowek (przymierzalnia), wc, klatka schodowa, korytarz
- piętro o pow. 82,72m2 (mierzonej po podłodze, wliczając powierzchnię klatki schodowej), ze skosami (ściana kolankowa ma wysokość ok. 170cm): 4 pomieszczenia, korytarz, toaleta, wc.

Do oferty dołączone orientacyjne rzuty pomieszczeń.

Aktualnie na tym obszarze nie ma uchwalonego planu miejscowego, według obowiązującego studium uwarunkowań działka znajduje się w obszarze zabudowy jednorodzinnej.

Lokalizacja: budynek położony jest na osiedlu, z bardzo dobrym dojazdem do autostrady A4 , S7 a także w kierunku Wieliczki oraz centrum Krakowa.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1150000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/obiekt-handlowo-uslugowy-ID4nmKL

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej