• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-09-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #56648

Na sprzedaż budynek restauracyjno-szkoleniowo-handlowy

Na sprzedaż piękny budynek restauracyjno-szkoleniowo-handlowy z dużym parkingiem dla gości, położony przy głównej ulicy w Konstancinie Jeziornej - ul. Warszawskiej, 200m od Starej Papierni, 1km od parku Zdrojowego.
Obiekt jest przeznaczony na działalność gastronomiczną, rozszerzoną o funkcje klubu dla celów szkoleniowych, imprez okolicznościowych i spotkań. Został on zbudowany i wykończony z najwyższej jakości materiałów budowlanych. W roku 2022 przeszedł gruntowne odświeżenie.

Obiekt składa się z 2 kondygnacji naziemnych - parteru i użytkowego poddasza, oraz podpiwniczenia, w którym zlokalizowano pokój bilardowo - klubowy/biurowy i sanitariaty dla gości (sanitariaty dla gości znajdują się na każdej kondygnacji budynku), pomieszczenia techniczne, magazyny, część zaplecza kuchennego z częścią socjalną dla pracowników, oraz

Obok części głównej budynku znajduje się część pomocnicza - parterowy budynek bez podpiwniczenia idealna na sklepik-galerię z zapleczem magazynowym, a w poddaszu - mieszkanie.

Przed budynkiem - uroczy ogród.
Powierzchnia całkowita budynku - 882m2, powierzchnia użytkowa 668m2 (w tym część główna - 608m2, część pomocnicza -60m2.

Istnieje możliwość rozbudowy budynku - działka, na której został zbudowany obiekt (1446m2), wg MPZP, leży na obszarze oznaczonym jako 11U (teren zabudowy usługowej i usługowo handlowej komercyjnej). Na terenach tych dopuszcza się funkcje mieszkaniową na terenach wyższych niż parter. Dla zabudowy i zagospodarowania przyjmuje się max 3 kondygnacje naziemne, w tym poddasze użytkowe- max wysokość zabudowy 14m.

Działka, na części której mieści się parking (379m2) w MPZP ma oznaczenie 13MN (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej). Wg MPZP dopuszcza się na niej funkcję nieuciążliwych usług towarzyszących i usług o charakterze świadczeń osób fizycznych i osób prawnych

Budynek ma kategorię ZL1 - (użyteczności publicznej z możliwością przebywania jednorazowego ponad 50 ludzi).

Na terenie nieruchomości, obok budynku znajduje się duży parking.
Do ceny należy doliczyć 23% VAT

Nieruchomość o ogromnym potencjale!
Zapraszam na prezentację!

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Konstancin-Jeziorna
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 5000000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/restauracja-dom-weselny-szkolenia-produkcja-ID4i7tk

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej