• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-08-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #52388

Na sprzedaż dobrze prosperujący lokal restauracja z kręgielnią

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż obiekt, który znajduje się w Działdowie przy bardzo ruchliwej drodze. Budynek o powierzchni 824mkw., grunty na której posadowiony jest obiekt wynoszą 1969mkw.
Budynek oddany do użytku w 2011r. Obiekt to unikalne miejsce w skali całego powiatu. Przestrzeń łącząca w sobie restaurację ,drink bar, kręgielnię, solarium oraz bilard. Doskonała lokalizacja sprawia, że łatwo dojechać do tego obiektu. To miejsce gdzie liczy się przede wszystkim świetna zabawa, miłe spędzanie wolnego czasu w gronie znajomych, przyjaciół, rodziny czy współpracowników. Najwyższy poziom usług, rewelacyjna obsługa oraz smaczne posiłki. Nowoczesna kręgielnia -4 tory najwyższej klasy torów do kręgli, stół bilardowy-2 szt. przy których odnajdzie się zarówno profesjonalista, jak i amator.
Solarium w Opalu Fitness, lampy ustawione są w ergonomiczny kształt, a ich liczba tak dobrana, aby uzyskać niskie koszty eksploatacji. Parking wyłożony kostką brukową. Pięknie zadbany obiekt w środku jak i na zewnątrz.

Serdecznie polecam i zapraszam wszystkich zainteresowanych do obejrzenia i kupna umeblowanego lokalu tak wspaniałego i chyba jednego z niewielu obiektów rekreacyjnych naszym pięknym mieście.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Działdowo
Obszar działalności Wojewódzki
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2800000 zł
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej