• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-03-01
  • Identyfikator ogłoszenia: #54669

Na sprzedaż dochodowy Hotel -Spa

Niesamowicie piękny, kameralny, bardzo dochodowy Hotel -Spa nad samym brzegiem Jeziora Białego zaliczającego się do najczystszych jezior w Europie
(106 hektarów powierzchni, głębokość jeziora 32,70m ,długość jeziora 1680m2, szerokość 890m2, długość linii brzegowej 4 kilometry 280m2, jezioro polodowcowe).
Jest to nowoczesny , trzygwiazdkowy obiekt wypoczynkowy o powierzchni 3750m2 posiadający restaurację, kawiarnię, całodobowo monitorowany parking oraz spa zapewniające relaks w saunie suchej i w saunie mokrej, jacuzzi z koloroterapią,, sale fitness, dwa wyposażone pokoje masażu, bicze szkockie, prysznic wrażeń itd.
"Rusałka" posiada duże sale bankietowe na przyjęcia okolicznościowe ( większa - 150 miejsc, mniejsza - 50 miejsc ) oraz dwie sale konferencyjne ( od 125 do 180 osób ) klimatyzowane, wyposażone w rzutnik, odtwarzacz dvd, flipchart, system nagłaśniający.
W Hotelu jest 68 zróżnicowanych pod względem wyposażenia i wielkości pokoi ( jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych pokoi LUX, apartamentów i pokoi studio. Pokoje są nowoczesne, urządzone z ogromnym smakiem, wyposażone w w łazienki, telewizory, porty USB, telefon, bezprzewodowy internet.
Dobrą atmosferę wnętrz tworzą przepiękne tarasy i malownicze widoki na pobliskie jezioro i okolicę.
W budynku znajduje się winda i pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Do nieruchomości podłączono wszystkie media, ogrzewanie z pompy ciepła zasilanej z gleby, oprócz tego ogrzewanie olejowe, w niedługim okresie zostanie podłączony gaz ziemny. Działka na której położona jest nieruchomość posiada numer ewidencyjny 467/4 i 445/2 i jest o powierzchni 4047m2.
Obiekt znajduje się w miejscowości Okuninka, która jest całoroczna miejscowością wypoczynkową oferującą Państwu wszelkie atrakcje związane z relaksacją. Czyste powietrze, odczuwalny mikroklimat, lasy Poleskiego Parku Narodowego, pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie wpisane w UNESCSO a to wszystko objęte obszarem Natura 2000 gwarantują satysfakcjonujące spędzenie czasu.
Pobliskie miasteczko trzech kultur - Włodawa, ze wspaniałymi zabytkami, miasto Chełm z fascynującą dwukilometrową trasą podziemną w dawnej kopalni kredy, perła renesansu - Zamość, Stare Miasto w Lublinie oraz wiele innych interesujących obiektów w okolicy wpisuje się w unikatowy pejzaż regionu.
Z ogromną przyjemności zapraszamy Państwa na prezentacje. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu pod numerami telefonów .
Do zobaczenia w przepięknej "Rusałce". Podana cena jest wartością brutto z podatkiem vat 23% -bardzo ważna informacja dla inwestorów .

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • lubelskie
Miasto Okuninka
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 17999999 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/przepiekny-hotel-rusalka-ID4bNkb

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej