• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-08-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #56510

Na sprzedaż Dom * Pensjonat

Prezentowania nieruchomość to nietuzinkowy dom położony w Gdańsku w willowej dzielnicy Wzgórze Mickiewicza.
Dom obecnie jest obiektem oferującym 7 komfortowych apartamentów na wynajem krótkoterminowy z bardzo wysokimi opiniami na Booking (z oceną 9,6). Oprócz apartamentów w budynku znajduje się także recepcja/lobby, przestronna i wyposażona kuchnia z wyjściem na słoneczną oranżerię, duży taras oraz pięknie zagospodarowany ogród z wydzielonym miejscem piknikowym i placem zabaw. Istnieje również możliwość rozbudowy/nadbudowy strychu i stworzenia niezależnego mieszkania lub dodatkowego apartamentu do wynajmu.
Dom jest wolnostojący, położony na działce o powierzchni 534 m2, ogrodzony kutym płotem na betonowej podmurówce, z dwiema metalowymi i przesuwnymi bramami wjazdowymi oraz furką z wideofonem.
Całkowita powierzchnia budynku wynosi 317 m2 i posiada 6 kondygnacji: suterena, parter, I półpiętro, I piętro, II półpiętro, II piętro.
Dom został wybudowany w 1989 roku w tradycyjnej technologii i wyremontowany w 2018 roku. Posiada wodę z miejskiej sieci, kanalizację, gaz ziemny, który zasila piec służący do ogrzewania powierzchni domu i ogrzewania wody. Dodatkowo instalacja solarna.
Dom posiada rozbudowany system zabezpieczeń: w każdym pomieszczeniu instalacja alarmowa z możliwością pojedynczego włączania i wyłączania sterowana aplikacją mobilną, instalacja monitoringu wizyjnego CCTV tj. kamery zewnętrzne 5 szt.) i kamery wewnętrzne (4 szt.) typu dzień/noc i dodatkowa kamera w wideofonie, z rejestratorem wielokanałowym z nagrywaniem ciągłym.

Na terenie posesji 4 miejsca parkingowe, w tym 2 miejsca pod wiatą garażową oraz 4 miejsca parkingowe na zewnątrz wzdłuż ogrodzenia.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdańsk
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2647000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/dom-pensjonat-inwestycja-gdansk-ID4hQi7

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej