• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-07-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #59198

Na sprzedaż Dom Spokojnej Starości z potencjałem

Obiekt mieszkalny z przeznaczeniem dla osób starszych służący obecnie jako dom spokojnej starości. Nieruchomość z dużym potencjałem. - Budynek z pełną infrastrukturą zapewniającą opiekę osobom starszym.
- Dom spokojnej starości z całym personelem medyczno - rehabilitacyjnym.
- Wykwalifikowana kadra pracownicza.
- Nieruchomość, która w momencie zakupu już na siebie pracuje.
- Idealna lokalizacja zapewniająca bezproblemowy dojazd do centrum Warszawy, a jednocześnie cisza i spokój dookoła. Trasa S8.
- Od momentu kupna gwarancja zysku, ponieważ istnieje możliwość zakupu obiektu wraz z najemcą.
- Nieopodal obiektu przystanek autobusowy gwarantuje bezproblemowe poruszanie się do różnych punktów Warszawy.
- Możliwość zmiany obecnego kształtu obiektu na mieszkalny lub mieszkalno - usługowy.
:: Czy to nieruchomość dla Ciebie?
Jeśli poszukujesz dużej przestrzeni użytkowej, którą będziesz mógł dowolnie zagospodarować z przeznaczeniem mieszkalnym lub biurowym? Jeśli zależy Ci na inwestycji w pewny zysk, który w zasadzie już pracuje na siebie od kilku lat. Jeśli chcesz zainwestować środki w obiekt, na który wciąż jest duże zapotrzebowanie. Lub zwyczajnie zależy Ci na dużej działce położonej w cichej i spokojnej okolicy przy jednoczesnej bliskości z centrum Warszawy. Jeśli interesuje Cię sektor medyczny i niesienie innym pomocy. To propozycja idealna dla Ciebie! Tym bardziej, że obecnie znajduje się tutaj Dom Spokojnej Starości z 88 pensjonariuszami (44 pokoje)

Placówka specjalizuje się w sprawowaniu całodobowej, kompleksowej opieki nad wszystkimi, którzy z racji swojego wieku, ograniczonej sprawności fizycznej bądź też z powodu choroby nie są w stanie zapewnić sobie samodzielnego życia w środowisku domowym i potrzebują stałego nadzoru lekarskiego oraz profesjonalnej pielęgnacji, opieki i rehabilitacji. Kadra świadczy swoją pomoc na najwyższym poziomie usług gwarantując wygodę, spokój i bezpieczeństwo.

To miejsce idealne również to przystosowania typowo mieszkalnego, bądź hotelowego. Sama nieruchomość ma duży potencjał do wykorzystania, jak również okolica.

:: Co w okolicy?
W okolicy wiele terenów zielonych, które zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mieszkając w tej części Marek i Radzymina zyskujesz więc doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku wśród zieleni. Infrastruktura miejska, która w ostatnich latach niezwykle szybko rozbudowuje się sprawia, że zamieszkanie w Markach to doskonała inwestycja. Znajdziesz tu m.in. sklepy, siłownie, basen, boiska. W pobliżu jest również wiele przedszkoli i szkół zarówno państwowych jak i prywatnych.

:: Jak z komunikacją?
Marki i Radzymin to idealne miejsce dla osób, którym zależy na szybkim dojeździe do Warszawy (około 30 minut) i jednocześnie odpoczynku po pracy w cichym, spokojnym miejscu. W bliskim otoczeniu obwodnica Warszawy, która sprawi, że dojazd do innych miejscowości, lotniska czy na wakacje istotnie się skróci.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługi dla ludności
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Radzymin
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 10500000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/radzymin-dom-spokojnej-starosci-z-potencjalem-ID4kF8X

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej