• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-12-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #60156

Na sprzedaż duży pensjonat z restauracją

Posiadamy na sprzedaż duży pensjonat położony w samym centrum Szklarskiej Poręby. Powierzchnia całkowita budynku to 400m2. Obiekt znajduje się w bocznej uliczce od centrum, która stanowi jednocześnie szlak turystyczny na wodospad Szklarki. Nieruchomość jest w bezpośrednim sąsiedztwie głównego deptaka, gdzie znajdują się liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. Pensjonat stoi na własnej działce wielkości 1140 m2.

Na działce znajduje się duży parking, plac zabaw dla dzieci oraz altana z grillem dla gości. Lokalizacja nieruchomości stanowi ogromny plus ze względu na bliskość największych atrakcji miasta.

W 2016 r. w przedniej części pensjonatu została dobudowana restauracja z kuchnią polską, która przez lata swojej działalności przyciągnęła sporo zadowolonych gości. Przed restauracją znajduje się duży ogródek piwny, który pozwala przyjąć więcej klientów restauracji.

Pensjonat jak i restauracja są wysoko oceniane w portalach branżowych i posiadają bazę powracających gości. Na najniższej kondygnacji znajduje się kuchnia, kotłownia z piecem gazowym oraz jadalnia dla gości pensjonatu, w której podawane są śniadania w formie szwedzkiego bufetu. Obiekt przygotowany jest na przyjęcie 40 gości w pokojach 1,2,3 i 4 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki. Większość z nich posiada balkon z pięknym widokiem na góry lub na miasto. Ponadto pensjonat posiada projekt rozbudowy o dodatkowe pokoje i sale konferencyjną, która stwarza nowe możliwości organizowania imprez zbiorowych.

Obiekt sprzedajemy bez pośredników.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Szklarska Poręba
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3936000 zł
Uwagi

źródło: https://gratka.pl/nieruchomosci/duzy-pensjonat-z-restauracja-w-centrum-szklarskiej-poreby/oi/31833121

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej