• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #60047

Na sprzedaż funkcjonujący Pensjonat

Szanowni Państwo z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży Pensjonatu LIBRA malowniczo położonego nad Zalewem Sulejowskim przy ulicy Głównej na działce o powierzchni 1900 m2. Przepiękny obiekt, który zachwyca swoim otoczeniem niezależnie od pory roku. 150m od plaży Zalewu Sulejowskiego sprawia, że jest to wspaniałe miejsce na wypoczynek. Pensjonat o powierzchni 1000m2 składa się z pokoi 2, 3 oraz 4 osobowych typu studio z TV, pokoi typu studio z TV dla 4-6 osób w których składowymi są 2 pokoje i łazienka, pokoi dla 4 -6 osób typu studio z TV w których składowymi są 3 pokoje i 2 łazienki oraz prywatnego apartamentu mieszkalnego właściciela.
Pokoje są wyposażone zgodnie z najnowszymi standardami , w pełni wyposażona kuchnia, sale konferencyjne, możliwość organizacji wszelkich imprez okolicznościowych (wesela, komunie, chrzciny, osiemnastki itd.), które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Obiekt posiada miejsca rekreacyjne w postaci paleniska, altanki z grillem, a także pokoju wyposażonego w saunę i jacuzzi.
Bliskość Zalewu Sulejowskiego oraz niewielka odległość od Łodzi (50 km), Warszawy (120 km) sprawia, że pensjonat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wczasowiczów.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację, ponieważ zdjęcia nie są w stanie oddać uroku tego miejsca. Istnieje możliwość długoterminowej dzierżawy.
Szczegółowych informacji udzielę pod numerem telefonu.
Do zobaczenia w Karolinowie w Pensjonacie LIBRA.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • łódzkie
Miasto Karolinów
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3499999 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/pensjonat-blisko-plazy-nad-zalewem-sulejowskim-ID4nHJt

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej