• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #49270

Na sprzedaż gospodarstwo agroturystyczne

Duże gospodarstwo agroturystyczne z gotowym biznesem. Doskonała komunikacja S8.Nieruchomość znajduje się w otulinie Puszczy Białej i jest zabudowana dwoma budynkami - budynkiem drewnianym z bala o pow. użytkowej 96,00 m2 oraz budynkiem mieszkalnym murowanym o pow. użytkowej 240 m2 (7 pokoi z łazienkami), jadalnia, dwie kuchnie (jest CO) oraz stodołą drewnianą o pow. 180 m2, w której znajduje się 6 boksów dla koni i stodoła przyboczna oraz dwa dodatkowe zewnętrzne boksy. Na terenie nieruchomości znajdują się szklarnia, drewutnie, piwnica - ziemianka, cztery wiaty biesiadne, zapewniające możliwość organizacji imprez okolicznościowych, padoki oraz staw. Jest miejsce na ognisko, są ławy i stoły. Wszystko jest zelektryfikowane - prąd oraz siła. Woda miejska i ujęcie wody własne. Przydomowa oczyszczalnia ścieków. W budynku mieszkalnym rolety antywłamaniowe, piece co i kuchnia węglowa, ogrzewanie kominkowe przestrzenne. Nieruchomość dostosowana do hodowli ślimaków.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Informacje podstawowe

Branża
  • rolnictwo, zoologia
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Brańszczyk
Obszar działalności Wojewódzki
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2200000 zł
Uwagi

źródło: https://metrohouse.pl/nieruchomosc/BABO928/nieruchomosc-na-sprzedaz-obiekt-wyszkowski-branszczyk-gm-/!/caller/L25hLXNwcnplZGF6L2tvbWVyY3lqbmUvLS9yeW5lay13dG9ybnkv___ref___BABO928

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej