• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-07-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #52020

Na sprzedaż hostel

Znana sieć hosteli i apartamentów działająca z powodzeniem od 2006r, w kilku miastach Polski, sprzeda jeden ze swoich obiektów zlokalizowany w samym centrum Poznania (200m od Rynku) jako gotowy dobrze prosperujący biznes.

Hostel jest nowy, został otwarty w lipcu 2018r, dysponuje 110 miejscami noclegowymi w 34 pokojach. Cieszy się bardzo dobrymi opiniami na wiodących portalach turystycznych.

Dochód w roku 2019, wyniósł średnio miesięcznie ok 20.000 PLN. Po optymalizacji cen oraz czasu pracy kadry, przewidujemy wzrost dochodu o kolejne kilka tysięcy miesięcznie.

Cesja umowy najmu kamienicy trwająca jeszcze ponad 7 lat (z możliwością przedłużenia)

W cenie zapewniamy nadzór nad obiektem ,,na start,, wszelką pomoc organizacyjną, a także profesjonalnego, sprawdzonego menagera, który poprowadzi obiekt pod naszym, okiem,

Sprzedaż podyktowana jest koniecznością optymalizacji funkcjonowania pozostałych obiektów, do czego przyczyniła się panująca sytuacja epidemiologiczna.

Czynsz najmu oraz wiele innych kosztów na czas zakazu działalności, została częściowo zawieszona (uzależniona od obrotów firmy)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 790000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej