• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-04-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #55249

Na sprzedaż hotel

Hotel Promenada położony jest w centrum miasta Ostróda z widokiem na jezioro Drwęckie przy głównym deptaku – Bulwarze Europejskim.

Ostróda „Perła Mazur” jest jedną z najczęściej odwiedzanych miejscowości turystycznych na Mazurach, w której położone jest pięć jezior a przy jej granicach kolejne dziesięć. Przez Ostródę przepływa rzeka Drwęca, która stanowi swoisty rezerwat przyrody. W Ostródzie znajduje się również centralny trzech kanałów wodnych, w tym Kanału Ostródzko – Elbląskiego. Na korzyść miasta działają także korzystne powiązania komunikacyjne z resztą kraju, zarówno drogowe (S7, DK 15, DK 16) jak i kolejowe (linia łącząca Olsztyn z węzłem kolejowym w Iławie) oraz bliskość stolicy regionu Warmii i Mazur - Olsztyna.

Ostróda jest znaczącym centrum turystycznym, odwiedzanym każdego roku przez coraz większą ilość gości z kraju i zagranicy.

Budynek hotelu o powierzchni użytkowej 1870 m2 jest dwubryłowy, trzykondygnacyjny z poddaszem użytkowym. Budynek w całości podpiwniczony. Ściany murowane, warstwowe, stropy oraz biegi klatek schodowych żelbetowe, dach o konstrukcji drewnianej, kryty dachówką ceramiczną.

Część dobudowana została wykonana w technologii tradycyjnej. Ściany wymurowane z rdzeniami żelbetowymi, strop nad przyziemiem żelbetowy na podciągach stalowych typu HEB. Konstrukcja dachu stalowa, spawana, pokrycie ceramiczne.

Hotel dysponuje 27 pokojami z łazienkami oraz sauną. Na parterze budynku znajduje się recepcja, restauracja, sala konferencyjna oraz zaplecze kuchenne. W przyziemiu znajduje się nieczynna obecnie sala dyskotekowa wraz z pomieszczeniami pomocniczymi.

Zapraszam do obejrzenia!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego i może ulegać zmianie.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Ostróda
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 5500000 zł
Uwagi

źródło: https://ostroda.lento.pl/lokal-uzytkowy-ostroda,11423682.html

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej