• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-02-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #42421

Na sprzedaż Hotel 3*

NA SPRZEDAŻ ŚWIETNIE FUNKCJONUJĄCY HOTEL*** z RESTAURACJĄ W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE TRÓJMIASTA !

NOWOCZESNY, LUBIANY i MODNY OBIEKT GENERUJĄCY 19% STOPĘ ZWROTU o powierzchni 1420m2 położony na działce o powierzchni 6920m2 !

MASZ OKAZJĘ ZOSTAĆ WŁAŚCICIELEM TEGO HOTELU i NADAL ROZWIJAĆ TEN ŚWIETNIE PROSPERUJĄCY BIZNES z rezerwacjami już na 2020r !

Hotel posiada 23 wygodne pokoje z łazienkami, dużą klimatyzowaną salę restauracyjną z nagłośnieniem o powierzchni 351m2, mogącą jednocześnie obsłużyć 150 osób i drugą 58m2 w ogrodzie zimowym, przestronne hole i klatki schodowe i nowoczesną architekturę.

PARAMETRY : BUDYNEK 3-KONDYGNACYJNY - POWIERZCHNIA CAŁKOWITA 1413m2

CZĘŚĆ HOTELOWA:
- 20 wygodnych i przestronnych 1-3 osobowe pokoje z łazienkami (każdy pokój ma ok. 20m2 powierzchni), wyposażone w telewizory, bezprzewodowy Internet i biurka do pracy
- hol wejściowy, recepcja, szatnia, toalety dla gości

CZĘŚĆ RESTAURACYJNA:
- bar
- klimatyzowana sala restauracyjna 351m2 na 150 osób
- ogród zimowy z salą restauracyjną 58m2
- zaplecze kuchenne i socjalne 174m2

Całość posesji to urządzony piękny ogród z kwitnącymi drzewami, krzewami i kwiatami z automatycznym nawadnianiem oraz duży parking dla gości.

Hotel został wybudowany w 2010r a następnie w 2014r został rozbudowany o kolejne skrzydło, ze względu na olbrzymie powodzenie organizowanych tu imprez i nieustanny rozwój obiektu - część hotelowa ma 100% obłożenie a sala restauracyjna ma zarezerwowane imprezy do 2020 roku.

Hotel posiada aktualne pozwolenie na rozbudowę, która zwiększy ilość pokoi do 31 (planowana rozbudowa o 354m2 zwiększy powierzchnię użytkową hotelu do 1767m2)

OPIS TECHNICZNY HOTELU
Konstrukcja hotelu to szkielet żelbetonowy osadzony na słupach żelbetonowych i stalowych ryglach z wypełnieniem bloczkami z gazobetonu, dach kryty blachą płaską cynkową ocieploną wełną mineralną, wewnątrz w częściach ogólnodostępnych (sale restauracyjne, hole) na posadzkach położono gres, w pokojach gościnnych wykładzinę dywanową, główne drzwi wejściowe, okna i przeszklenia ścian w części restauracyjnej są aluminiowe, stolarka okienna w części hotelowej PCV, szyby pięcio komorowe zespolone.

Budynek wyposażony jest w instalacje:
- ciepłej i zimnej wody
- kanalizację sanitarną
- wentylację mechaniczną z nagrzewaniem nadmuchowym
- klimatyzację
- centralnego ogrzewania na gaz ziemny
- alarmową
- teletechniczną

LOKALIZACJA HOTELU
Nieruchomość położona jest w terenie dla którego obowiązujący plan miejscowy określa teren zabudowy usługowej pozwalający na budowę obiektów usługowych o powierzchni przekraczającej 2000m2 powierzchni sprzedaży, co pozwala na dalszą rozbudowę obiektu.

Hotel jest wyspecjalizowany w organizacji dużych imprez - wesel, komunii, studniówek, Sylwestra - zapewniając kompletny serwis i obsługę - świetną kuchnię, noclegi, jak również pełną oprawę na wysokim poziomie

Oferta skierowana jest do Inwestorów, którzy docenią wysiłek Właściciela doskonale prowadzącego ten świetnie prosperujący biznes, kucharzy przyrządzających dania, których smaku się nie zapomina i cały personel, który na co dzień dba o wysoką jakość zadowolenie gości hotelu.

HOTEL NIE WYMAGA ŻADNYCH NAKŁADÓW, GENERUJE 19% STOPĘ ZWROTU CZYLI ZAKUP ZWRACA SIĘ PO 5 LATACH !

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Międzynarodowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 9900000 zł
Czy firma jest zyskowna? Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej