• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-02-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #57943

Na sprzedaż hotel pracowniczy oraz budynek baru

Do sprzedania dobrze prosperujący hotel pracowniczy oraz budynek baru na działce 4415m2.

Budynek hotelu:
Powierzchnia 1218m2 :
23 pokoje dwuosobowe
22 pokoi czteroosobowych
134 miejsca noclegowe plus klika miejsc na łóżkach piętrowych, razem około 140 łóżek, obecna cena najmu to 750 zł netto/msc. 140x750=105000zł przy pełnym obłożeniu. W dniu zamieszczeniu ogłoszenia mamy 115 gości. Znaczna część lokatorów mieszka tu od wielu lat. Są podpisane umowy z agencjami pracy, jedna z nich wynajmuje 50 miejsc noclegowych.
Ogromnym atutem jest duży parking który jest wynajęty i generuje dodatkowo 6000 zł netto /msc (umowa)
Budynkiem opiekuje się jedna osoba która kwateruje ludzi i dba o czystość oraz porządek, nie ma całodobowej recepcji nie ma kosztów. Wszystko jest dopracowane i działa jak w zegarku.

Rok budowy 1970, nowy dach, wymienione okna, własna nowa kotłownia gazowa z 2021r, dwa zestawy kolektorów do grzania c.w.u na dachu. Wymienione centralne ogrzewanie (rury i grzejniki) w 2021r. Wszystkie łazienki toalety wyremontowane.


Budynek baru.
Do 2018 r. był prowadzony w nim bar który dobrze prosperował. Z powodów innych o których nie będę pisał w ogłoszeniu bar zamknął sanepid, od tamtego czasu budynek jest nie użytkowany. Budynek do remontu. Nowy dach i okna. Co i Cwu z węzła ciepłowniczego . Parter 356 m2 plus piwnica 292m2 Parking przed budynkiem.
Budynek z uwagi na położenie idealnie nadaje się do wznowienia działalności restauracyjnej + kateringowej. Dziennie na terenie bazy pekaes przewija się ogrom samochodów ciężarowych, znajdują się tu agencje celne tym samym samochody czekające na odprawę, magazyny z setkami pracowników oraz biurowce zatrudniające potencjalnych klientów Baru. Przed budynkiem można wygospodarować wśród drzew ,miejsce na ogródek.

Ponadto istnieje możliwość dokupienia Hotelu o podobnym standardzie w Ożarowie Mazowieckim dla 60 osób z pełnym obłożeniem oraz wynajęcie lub zakup budynku w którym jest 75 miejsc również z pełnym obłożeniem.


Wszystkie koszty związane z prowadzeniem obiektu podam na spotkaniu, powodem sprzedaży nie jest wzrost cen gazu ani prądu

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Błonie
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3990000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/hotel-pracowniczy-blonie-w-wa-140-miejsc-nocleg-ID4ipvu

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej