• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-01-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #43614

Na sprzedaż hotel z restauracją

Sprzedam funkcjonujący hotel i restaurację. Obiekt z pełnym wyposażeniem, gotowy do kontynuowania działalności hotelowej i gastronomicznej. Przystosowany do organizowania imprez rodzinnych, szkoleniowych oraz biznesowych. Nocleg do 52 osób. Zarówno działalność hotelowa jak i restauracyjna są rentowne. Przy umiejętnych działaniach marketingowych, obiekt znacznie może zwiększyć rentowność biznesową.
Obiekt posiada 3 kondygnacje.
Piwnica: 18 pomieszczeń, magazyny przystosowane do przechowywania i obróbki żywności, pomieszczenia socjalne, lodówki, kotłownia. Powierzchnia 152 m2.
Parter: 25 pomieszczeń, w tym sala konferencyjna (lub balowa) o pow. 129 m2, sala restauracyjna 90 m2, kuchnia (kompletnie wyposażona w nowoczesny sprzęt) 32 m2. Pomieszczenia socjalne, pokoje dla niepełnosprawnych. Powierzchnia 406 m2.
Poddasze użytkowe: 39 pomieszczeń, w tym 16 pokoi z łazienkami. Powierzchnia 390 m2.
Obiekt znajduje się w świetnym stanie technicznym. Posiada wszystkie media. Posesja jest w całości ogrodzona. Wejście do obiektu bezpośrednio z asfaltowej drogi gminnej. Parking na ok. 30 samochodów. Ogrzewanie gazowe i panele słoneczne. Budynek gruntownie zmodernizowany w ramach programu unijnego w 2014 roku. Na dachu znajdują się panele słoneczne do zaopatrywania obiektu w gorąca wodę. Niektóre pokoje posiadają stylowe balkony z pięknym widokiem.

LOKALIZACJA: Obiekt znajduje się w Stroniu Śląskim. Miejscowość jest licznie odwiedzana przez turystów ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, trasy rowerowe, bliskość innych ciekawych turystycznie miejscowości i tras narciarskich. Okolica Stronia Śląskiego pozwala na atrakcyjne spędzanie czasu zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. W sezonie zimowym na amatorów białego szaleństwa czekają liczne wyciągi narciarskie: w Siennej Ośrodek Górski `Czarna Góra`, w Kamienicy Stacja Narciarska `Kamienica`, w Nowym Gierałtowie, Nowej Morawie, Bielicach. Są tu najdłuższe trasy narciarskie na ziemi kłodzkiej.
Odległości: Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie: 5 km, Czarna Góra 5 km, Nowy Gierałtów i zalew rekreacyjny na rzece Biała Lądecka 1,5 km, Lądek Zdrój 7 km, Międzygórze 29 km, Wrocław 114 km.

ATUTY: Obiekt gotowy do kontynuowanie działalności. Wysoka i udokumentowana rentowność inwestycji. Bezpośrednie sąsiedztwo szlaków turystycznych (pieszych i rowerowych). Doskonała lokalizacja. Obiekt posiada dużą bazę lojalnych klientów a przy odpowiednim podejściu marketingowym możliwy jest dynamiczny rozwój biznesu.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Stronie Śląskie
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2300000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/dzialajacy-hotel-i-restauracja-1100-m2-stronie-sl-ID49I5N.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej