• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-08-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #56539

Na sprzedaż hotel z restauracją

Sprawnie działający interes, Hotel z restauracją oraz XVI-wiecznym dworem obronnym

Oferta dla osób i firm chcących rozpocząć działalność gospodarczą z gotowym przedsiębiorstwem albo rozszerzyć lub uzupełnić już prowadzoną działalność.
Na sprzedaż Hotel wraz z pełną infrastrukturą wokół + Dwór XVII wieczny + przepiękny ogród + zarybiony staw – łączna powierzchnia obiektu to 6,07 ha.

Hotel Rajski Ogród przez 10 lat swojej działalności zbudował mocną pozycję jednego z czołowych hoteli w promieniu 30 km. Działalność Hotelu zorientowana jest w dużej mierze na klienta indywidualnego. Lokal jest w ciągłości imprez firmowych i rodzinnych. Podpisane umowy na rok 2022 i 2023 oraz wstępne rezerwacje na 2024-2025 gwarantują stabilne przychody finansowe w najbliższym okresie. Dużym atutem przy organizowaniu imprez rodzinnych są transakcje gotówkowe – 50% przed zorganizowaniem przyjęcia, pozostałe 50% rozliczenie do 3 dni gotówką w kasie Hotelu.

Hotel Rajski ogród został oddany do użytku w kwietniu 2011r. Spełnia wszystkie wymogi jakie powinien spełniać obecnie obiekt przeznaczony do wypoczynku na wysokim poziomie. Nieruchomość położona jest 150 m od drogi publicznej z dojazdem spełniającym wymogi. Hotel zaprojektowany został zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz odległościami od granic i budynków sąsiednich.
Całkowita powierzchnia budynku (hotel + restauracja) wynosi 1.777.00 m2. Budynek posiada wszelkie wymagane prawem dokumentacje wykonawcze i bieżącej eksploatacji budynku. Budynek hotelu jest dwupiętrowy i wyposażony jest w windę. Przed budynkiem usytuowany jest parking, który może pomieścić ok. 60 samochodów. Dużym atutem Hotelu jest sala Balowa, o powierzchni 300 m2, bez filarów i innych podpór, mogąca pomieścić nawet 250 osób. Sala Balowa połączona jest czterema drzwiami z Oranżerią, która pełni rolę sali tanecznej lub konferencyjnej. Układ tych sal sprawia, że jest to idealne miejsce nadające się do organizowania dużych imprez rodzinnych, spotkań firmowych, integracyjnych. Z Oranżerii jest wyjście na taras.
Sala konferencyjna wyposażona jest: rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie, telewizor LCD, flipchart, łącze internetowe, przybory konferencyjne.

Hotel dysponuje 15 pokojami 2-osobowymi - z możliwością dostawek, maksymalnie 41 osób. Jeden z pokoi przygotowany jest na przyjęcie osoby niepełnosprawnej. Hotel Rajski Ogród spełnia standardy określone dla kategorii 3***Wszystkie pokoje posiadają standardowe, zgodne z kategoryzacją wyposażenie: łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną, TV, łącze internetowe, telefon, biurko do pracy. Na II piętrze znajduje się pokój klubowy z bilardem i TV.
Zaplecze kuchenne jest wyposażone w nowoczesny sprzęt (piec konwekcyjno-parowy, 2 frytownice, grill, patelnia elektryczna, 2 duże kuchnie gazowe - jedna z piekarnikiem gazowym, druga elektrycznym, stół grzewczy, zmywarka, sześć stołów ze stali nierdzewnej a także regały oraz 2 komory chłodnicze), z którego można wydać jednocześnie ok. 400 obiadów.

Dodatkowe informacje:
- Przy wjeździe na posesję znajduje się staw, o powierzchni 11.00 ar, zarybiony.
- W pobliżu hotelu znajduję się wiata grillowa, która może pomieścić ok. 150 osób, wiata taneczna, plac zabaw.

DWÓR:
Kilka metrów od Hotelu znajduje się odrestaurowany XVI-wieczny Dwór obronny, otoczony pięknym ogrodem i ze zrewitalizowanym stawem. Wnętrza a także otoczenie przywołują myśli o dawnych czasach i sprawiają, że czas tutaj zatrzymuje się na chwile. Remont Dworu odbywał się pod nadzorem Konserwatora Zabytków. Każdy szczegół architektoniczny był starannie przemyślany tak, aby jak najwierniej odzwierciedlał pierwowzór.

Dwór jest przystosowany do organizowania kameralnych przyjęć w dwóch salach:
- sala Rycerska - mieszcząca się na parterze. Zabytkowy wystrój wnętrza, jak również symbolika przedmiotów znajdujących się tam, tworzą specyficzny klimat sprzyjający spotkaniom rodzinnym i skłaniają do wspomnień. W Sali tej można ugościć 20 osób, zasiadających wokół owalnego stołu.
- sala Myśliwska - niewielka sala znajdująca się w podziemiach, utrzymana w surowej gotyckiej architekturze. Wzdłuż stołów, na drewnianych ławach, może zasiąść do biesiady 25-30 osób. Trzask palącego się drzewa w kominku, nastrojowa muzyka tworzą niepowtarzalny klimat i atmosferę.


ODLEGŁOŚCI:
- Rzeszów – 40 km,
- Tarnów – 40 km
- Autostrada (2012) zjazd w Paszczynie - 5 km
- Dworzec PKP Ropczyce- 2 km
- dworzec PKS Ropczyce – 8 km
- Lotnisko Rzeszów - Jasionka - 50 km

PODANA KWOTA JEST KWOTĄ NETTO.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Skrzyszów
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 7500000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/sprawnie-dzialajacy-interes-hotel-z-restauracja-ID4gYqe

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej