• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-11-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #57210

Na sprzedaż hurtownia zaopatrzenia gastronomii typu fast-food

Na sprzedaż Hurtownia Zaopatrzenia Gastronomi typu fast-food /Kebab,Pizza,Fast-Food/ z całym wyposażeniem i pojazdami, znajdująca sie w województwie podkarpackim w miejscowości Jasło . Firma jest na rynku od 2018 roku zaczynając od zaopatrywania własnej sieci pizzerii i przez ten czas zyskała wielu zewnętrznych Klientów, z którymi współpracuje stale. W swojej ofercie mamy ponad 1000 pozycji asortymentowych w tym mrożonki/ mięsa kebab, frytki, pieczywo,oraz asortyment typu fast-food/ ,chłodzone/ sery,jogurty/ ,suche / mąki,sosy,puszki/ opakowania oraz wiele innych . Sprzedaż towaru odbywa się głownie w postaci dostarczania zamówionego towaru do klientów na terenie 4 województw, oraz w mniejszej ilości na miejscu.

Firma cały czas jest rentowna i nie wymaga wkładu finansowego, funkcjonuje na rynku zdobywając nowych Klientów jak i poszerzając zakres oferowanego towaru. Zyskała wielu partnerów biznesowych w branży, w której działa. Na przestrzeni lat odnotowuje wysokie dochody .

Sprzedaż :
Jesteśmy zainteresowani sprzedażą hurtowni ponieważ od pewnego momentu zaczęliśmy być również producentem towaru który sprzedajemy i w tej kwestii chcielibyśmy aby potencjalny nowy właściciel współpracował z nami /stąd niska cena za przejecie hurtowni/

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Jasło
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 300000 zł
Cena do negocjacji Tak
Czy firma jest zyskowna? Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej