• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-05-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #55596

Na sprzedaż kameralny pensjonat

Oferujemy do sprzedaży kameralny pensjonat w miejscowości położonej pomiędzy Gorcami, a Beskidem Wyspowym, czyli lokalizacji idealnej jako baza wypadowa na piesze górskie wędrówki lub jako miejsce startowe na górskie trasy rowerowe np. wokół Mogielicy ( ponad 20km tras rowerowych), lub wzdłuż Dunajca.

Ponadto w okresie zimowym można skorzystać z tras narciarstwa biegowego oraz okolicznych wyciągów narciarskich.

W odległości ok.30 minut jazdy samochodem znajduje się kolejne doskonale każdemu znane pasmo górskie- Pieniny oraz atrakcja turystyczna -Spływ Przełomem Dunajca.

Zimowymi wieczorami po nartach można rozgrzać się Łącką oryginalną Śliwowicą z herbatką ( w odpowiednich proporcjach).

Pensjonat wybudowany w latach 80-tych w tradycyjnej technologii. Ściany wykonane z cegły, stropy żelbetowe, dach przykryty blachą.

Powierzchnia całkowita budynku wynosi 350m2, użytkowa 280m2. Posiada 11 pokoi w tym 5 pokoi z łazienkami. Wszystkie pokoje posiadają balkony!!!

Dla zapewnienia pełnego komfortu pozostałe 6 pokoi można wykorzystać aby stworzyć dwa duże apartamenty.

Pierwszy apartament składałby się z 3 pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki, natomiast drugi mieściłby 2 pokoje, kuchnię oraz łazienkę. Drugi z opisanych apartamentów obecnie stanowi mieszkanie właściciela.

Ponadto w budynku znajduje się dodatkowa kuchnia z jadalnią, garaż, który może być wykorzystany np. na wypożyczalnie rowerów lub innego sprzętu sportowego, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze

Budynek ogrzewany jest za pomocą pieca z podajnikiem na ekogroszek. (Wkrótce miejscowość ma być zgazyfikowana). Instalacja centralnego ogrzewania nowa- wykonana z miedzi.

Do budynku podłączony jest lokalny wodociąg oraz kanalizacja.

Wokół budynku mamy 13 arową, ogrodzoną działkę z dwoma wolnostojącymi mini domkami, które można przeznaczyć na sauny.

Nieruchomość dla osób szukających stałego zamieszkania z możliwością prowadzenia kameralnej działalności turystycznej lub z przeznaczeniem całego budynku pod działalność turystyczną.

Rejon w którym znajduje się nieruchomość jest znana i ceniona przez osoby szukające bliskiego kontaktu z przyrodą z dala od takich zatłoczonych miejscowości turystycznych jak Zakopane Krynica Zdrój czy Szczawnica.

Nieruchomość sprzedawana jest z przyczyn rodzinnych.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI W TERENIE.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kamienica
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 699000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/maly-pensjonat-w-gorach-ID4gLRW

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej