• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-02-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #50996

Na sprzedaż kamienica z lokalem użytkowym

Na sprzedaż wyjątkową i piękna kamienica o pow. około 500m2 położona w samym sercu miejscowości Dopiewo ( 25km od Poznania ) na działce o powierzchni 1469m2 z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością wybudowania na tej działce drugiego budynku mieszkalno - usługowego jednokondygnacyjnego o pow. 450 m2, co jest bardzo dużym atutem nieruchomości. Kamienica jest częściowo podpiwniczona i ma II kondygnacje zatem parter, I piętro oraz poddasze. Parter posiada powierzchnię użytkową około 270m2, na którą to składa się przepiękna w stylu industrialnym Restauracja o pow. około 200m2, oraz lokal mieszkalny 2 pokojowy o pow. 59m2 . Oba te lokale posiadają swoje odrębne wejście.

Piętro Kamienicy zaś składa się z mieszkania 2pokojowego o pow. 64m2 nadającym się do remontu oraz poddasza o pow. 91m2, wymagającego zaadaptowania pomieszczenia.

Sama zaś Kamienica posiadająca swoją niebanalną historię , pochodzi z początku XX wieku. Budynek został całkowicie odrestaurowany i ocieplony, ma zamontowane nowe, duże, łukowe okna. Lokal restauracyjny o pow. 200m2 jest po całkowitym i gruntownym remoncie i jest w doskonałym stanie technicznym. Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu industrialnym z dbałością o każdy szczegół. Dominują w niej przestrzeń, belki , oryginalna czerwona cegła na ścianach pomieszczeń, kolumny , drewno i stal. Nietuzinkowe oświetlenie , które wspaniale eksponuje wnętrze Restauracji ukazując jej niepowtarzalny styl. W centralnej części restauracji stoi ogromny piec do pizzy (opalany drewnem) wykonany na zamówienie. Kuchnia lokalu jest w pełni i nowocześnie wyposażona. Jest tu także nowoczesny system wentylacyjny. Jest także możliwość zachowania nazwy i logo restauracji. Dużym atutem jest fakt, że w okolicy nie ma żadnej restauracji. Lokal jest spory i posiada też duży taras (o powierzchni 100m2). W restauracji istnieje możliwość organizacji imprez okolicznościowych jak wesela , komunie, spotkania businesowe oraz stypy (z uwagi na sąsiedztwo kościoła).

Lokal posiada koncesje na alkohol oraz pozytywny odbiór sanepidu.

W części mieszkalnej istnieje możliwość wydzielenia nowych pomieszczeń pod inwestycje (np. na wynajem lub hotel).

W budynku doprowadzony jest prąd, woda, gaz i kanalizacja.

Istnieje możliwość przekształcenia lokalu na inną działalność gospodarczą. Miejsce jest naprawdę Wyjątkowe i ma swoją historię ...Priorytetem tego miejsca jest także, to, iż pozyskał już sobie wielu wiernych klientów!

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Dopniewo
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2750000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/kamienica-zrestauracja-z-dzialka-uslugowobudowlana-ID49jTj.html#281c43034f

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej