• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-08-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #52651

Na sprzedaż Klinika Kosmetologii Medycyny Estetycznej

Gabinet medycyny estetycznej dobrze rozwinięty doskonały dla kosmetologów i podologów, który chcą otworzyć lub rozwinąć biznes bez obawy o finansowanie w pierwszych miesiącach. Szczególnie dla drugiej grupy. Dział bardzo urósł w siłę, klientów ciągle przybywa. Więc nie musisz się martwić na brak zainteresowania, ponieważ jest ogromne w naszej klinice.

Nasza placówka nie skupia się wyłącznie na kosmetologii i podologii, rozwinęliśmy również popularność na kroplówki witaminowe czy wszywki. Dzięki czemu klienci mają duży wachlarz usług w jednym miejscu przez co po pierwszej wizycie wracają i polecają następnych.

Gabinet jest w ciągu nieustannego rozwoju i co miesiąc przynosi stabilne, wzrostowe miesiąc do miesiąca zyski. Całość była tworzona przy wsparciu doradców branży beauty, marketingu internetowego, finansów oraz naszego ogromnego doświadczenia.

Ogólnie o gabinecie: jest w pełni umeblowany gabinety medycyny estetycznej, zabiegowy, podologiczny, poczekalnia z recepcją, pomieszczenie socjalne, toalety. Całość 120m2 umiejscowiony na przeciwko centrum przesiadkowego w Wojkowicach. Przed budynkiem parking. Idealne miejsce na gabinety podologiczne lub mini centrum medyczne. W pełni przystosowany do wymogów sanepidu (odebrany bez zastrzeżeń .

W cenę wchodzą wszystkie maszyny i urządzenia. Cała infrastruktura, marketing reklama, logo, pozycjonowanie. Za marketing reklamowy odpowiada firma zewnętrzna, która zgodziła się pracować na dotychczasowych zasadach z nowym właścicielem.

Oferujemy oczywiście wdrożenie nowego właściciela/ managera i szeroko pojęte wsparcie po zakupowe.

Podsumowując. Doskonałe położenie, łatwy dojazd, parking. Nieposzlakowana opinia wśród klientek poparta recenzjami i opiniami. Nie potrzebny jest żaden wkład finansowy - gabinet może działać nie przerwanie podczas transakcji, jak i po niej. Więcej informacji zapraszam na kontakt telefoniczny. Gdy nie odbieram proszę o sms

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • śląskie
Miasto Wojkowice
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 160000 zł
Uwagi

źródło: https://sprzedambiznes.pl/firmy-na-sprzedaz/klinika-kosmetologii-medycyny-estetycznej-wojkowice-19881

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej