• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-12-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #50167

Na sprzedaż kompleks 3 nowoczesnych domów/stodół

Dla Inwestorów oferujemy na sprzedaż kompleks 3 nowoczesnych stodół z możliwością rozbudowy do 5 na istniejących już fundamentach z wszystkimi niezbędnymi przyłączami. Domy usadowione są w świetnym regionie turystycznym co gwarantuje bardzo dobry i pewny biznes. To wyjątkowe miejsce w malowniczej dolinie nad rzeką Hoczewką w miejscowości BYSTRE na działce o powierzchni 0,1909 ha o regularnym kształcie. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na prowadzenie usług turystycznych. Teren płaski, zlokalizowany blisko drogi wojewódzkiej z szerokim zjazdem(udział w drodze).

Nowoczesne stodoły to całoroczne domy każdy o powierzchni ok. 70 m2. Na parterze każdej Stodoły znajduje się jasna, szeroko otwarta na taras strefa dzienna – salon, jadalnia i aneks kuchenny. Duża ilość naturalnego światła sprawia, że wnętrze zyskuje na atrakcyjności i optycznie wydaje się większe. Na parterze znajduje się także WC. Na poddaszu zostały zaprojektowane 2 sypialnie oraz łazienka. Efektownym elementem aranżacji każdej sypialni jest oryginalne przeszklenie, otwierające panoramiczny widok na otaczającą przyrodę.

Stodoły zostały wykonane z certyfikowanego drewna. Posadowione są na wylewkach fundamentowych (pozwolenie na budowę), do budowy została zastosowana płyta magnezowo - wapniowa, blacha na dachu płaski rąbek. Wykonana została również fotowoltaika na jednej jednostce. Wewnątrz stodoły zostały wykończone szeroką białą deską, podłoga to francuskie panele winylowe (firma Gerflor). Ogrzewanie elektryczne panelowe, sterowniki wi-fi.

Oferta dotyczy 3 stodół w pełni wyposażonych oraz 2 gotowych fundamentów na działce w zagospodarowanej w przyłącz energii elektrycznej, przyłącz wody oraz 2 zbiorniki bezodpływowe każdy po 10m3. Na działce znajduje się także plac zabaw oraz palenisko.

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Bystre
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1250000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/siedlisko-w-bieszczadach-ID48yMf.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej