• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-10-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #49627

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy - Bieżanów/Prokocim
Lokal znajduje się przy ul. Mała Góra na osiedlu Nowy Bieżanów. Doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (15-20 minut). 3-5 minuty spacerem do przystanków komunikacji miejskiej tramwajowej, kolejowej i autobusowej co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo–usługowa, sklepy, restauracje, Kaufland, Lidl, Biedronka, Obi. W okolicy między innymi liczne tereny spacerowe, Park Aleksandry, Las Krzyszkowicki, basen, boisko, szkoła czy siłownia.
W najbliższej okolicy powstaje olbrzymi kompleks szpitali, gdzie będzie znakomity dojazd. Również bardzo szybki dojazd do autostrady A4 co zapewnia szybki transport między innymi do Lotniska w Balicach i Zabierzów Buisness Parku.

NIERUCHOMOŚĆ:
Oferowany na sprzedaż lokal znajduje się przy ul. Mała Góra, niedaleko węzła Wielickiego. Lokal posiada 28m2 na co składa się: Powierzchnia handlowa i Zaplecze wraz z WC, umywalką i piecykiem gazowym. Część zaplecza do lekkiego odświeżenia w zależności od przeznaczenia. Można również zburzyć jedną ze ścian i zrobić jeden duży lokal. Idealnie nadaje się jako: sklep, kwiaciarnia, serwis rowerowy bądź lokal gastronomiczny.
Parking otwarty bezpośrednio przed lokalem. Lokal znajduje się na terenie spółdzielni mieszkaniowej, czynsz wynosi ok 850 zł.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 150000 zł
Uwagi

źródło: www.gumtree.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej