• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-01-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #56900

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy

Doskonale położony apartament na styku Kamiennej Góry i Śródmieścia. Łączy w sobie wszystkie zalety centrum miasta, zostawiając jednocześnie namiastkę ciszy i spokoju przy samym wejściu.

Budynek
Kamienica Art Deco to zbudowana przez AB Inwestor nowoczesna i elegancka inwestycja. Wysoki standard budownictwa połączony z dbałością szczegóły i wykonanie jest wizytówką dewelopera. Efektowne części wspólne, funkcjonalne rozwiązania w budynku oraz jego nietuzinkowość sprawiają, że nie można przejść obok obojętnie.
Lokal handlowo-usługowy (możliwa także gastronomia) połączony z 3 lokali to 270 m2 stylowo urządzonego wnętrza z dużymi witrynami od strony ulicy. Dwie duże sale o łącznej powierzchni 194m2 mają bezpośrednie dwa wejścia od ulicy z dużymi przeszkleniami natomiast trzecia sala o powierzchni 75m2 posiada także wejście od strony klatki Art Deco. Duże czarno-białe błyszczące kafle na podłodze określają wnętrze, tworząc elegancką atmosferę. Oprócz wolnej przestrzeni, do dyspozycji są dwa osobne szklane gabinety z wewnętrznymi zasłonami, które mogą służyć jako zamykane/intymne gabinety. Lokal posiada dwie toalety (bidet, toaleta) w wytwornym stylu z podświetleniami oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny z pełnowymiarową zmywarką, piekarnikiem itp. Układ wnętrza pozwala na prowadzenie niemalże każdej formy działalności (medycyna estetyczna, salon fryzjerski, kawiarnia, joga, sklep, usługi), a panoramiczne okna z dużymi przeszkleniami zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza oraz ciekawy widok mini patio. Istnieje możliwość przyjmowania towaru na paletach, wjazd od patio, osobne wejście z tyłu lokalu. Charakter prowadzonej działalności oraz idące za tym dostosowania - do ustalenia. Wnętrze idealne pod: medycynę estetyczną, salon fryzjerski, salon sukien ślubnych, jogę, odnowę biologiczną, kawiarnię, sklep, szeroko pojęte usługi, gabinety itp.).

Do lokalu przynależy 7 miejsc naziemnych, idących wzdłuż lokalu za szlabanem) oraz 1 bardzo duże miejsce w hali garażowej, dodatkowo płatne 260 000 PLN. (7 x 30 000, 1 x 50 000).
Do ceny należy doliczyć podatek.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
Zespół White Wood dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4318080 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/unikatowy-duzy-lokal-w-srodmiesciu-gdyni-ID4osMT

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej