• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-10-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #56900

Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy

Lokalizacja:
Teren pomiędzy ulicami Hryniewickiego, Waszyngtona i skwerem Kościuszki to bez wątpienia jedna z najbardziej prestiżowych i najważniejszych lokalizacji w Gdyni. Bezpośrednie sąsiedztwo centrum, nabrzeży z atrakcjami turystycznymi oraz szereg wydarzeń i planowane inwestycje sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce stanowiące jedną z najbardziej rozpoznawalnych wizytówek miasta.

Budynek:
Sea Towers to najbardziej znany apartamentowiec na Pomorzu. To połączenie nowoczesnej architektury i wyjątkowej lokalizacji. Kompleks tworzą dwie wieże o wysokości 29 i 38 kondygnacji, o charakterze mieszkalnym i usługowo-biurowym. Z tarasu widokowego w wyższej z wież rozpościera się zjawiskowa panorama miasta i wód Morza Bałtyckiego. Obiekt wyposażony jest w całodobową portiernię, zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony. W pobliżu budynku liczne miejsce do parkowania.

Lokal:
Znajduje się na 3 kondygnacji części usługowo-biurowej budynku, aktualnie zaaranżowany na biuro. Na powierzchnię 121.60 m2 składają się cztery pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, pomieszczenie archiwum oraz korytarz z wydzieloną częścią kuchenną. Lokal wykończony w dobrym standardzie, z wykorzystaniem jakościowych materiałów, wyposażony w instalacje elektryczne i teletechniczne (światłowody) umożliwiające swobodne prowadzenie działalności a także w instalację wodno-ściekową.
Do lokalu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1889000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-uzytkowy-w-sea-towers-ID4gjBy

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej