• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-11-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #54628

Na sprzedaż lokal usługowy

Bezpośrednio na sprzedaż lokal usługowy przeznaczony na każdy rodzaj działalności usługowej, handlowej i gastronomicznej o pow.173,06 mkw z pozwoleniem na użytkowanie, zlokalizowany w budynku Legnicka Street 2 położonym we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 59.

Lokal z dużym potencjałem, posiada wszystkie przyłącza niezbędne pod lokal gastronomiczny, z pięknymi dużymi przeszklonymi witrynami. 
Wysokość pomieszczeń w lokalu wynosi 3,50 m.


Podana cena jest ceną netto.

„Legnicka Street 2” to nowoczesny budynek z przeznaczeniem na lokale usługowe, biurowe, magazynowe i mieszkalne. Oferowany lokal charakteryzuje się dużymi, przeszklonymi witrynami, na których można w widoczny sposób wyeksponować prowadzoną działalność gospodarczą. Lokal jasny, funkcjonalny, z możliwością zaadoptowania pod wybraną działalność gospodarczą. Istnieje możliwość własnej aranżacji całej przestrzeni.
Istnieje możliwość zakupu miejsc postojowych w garażu podziemnym na kondygnacji -1, bezpośrednio pod oferowanym lokalem.


Opis budynku „Legnicka Street 2” - budynek posiada dziewięć kondygnacji naziemnych oraz trzy kondygnacje podziemne, na których znajduje się garaż podziemny. Parter przeznaczony został na lokale handlowe, pierwsze piętro na lokale biurowe oraz magazynowe, a pozostałe kondygnacje na mieszkania. Nowoczesna, ale prosta w formie bryła inwestycji ma ponadczasowy styl, doskonale wpisuje się w zabudowę i architekturę strefy śródmiejskiej Wrocławia, a okazała wielkość zabudowy podkreśla wielkomiejski charakter ulicy Legnickiej. Niewątpliwym atutem naszego projektu jest podziemny parking dla samochodów osobowych. Obiekt wyposażony został również we wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - bez przeszkód mogą one dostać się na każdy jego poziom za pomocą nowoczesnych, cichych i szybkich wind. Inwestycja została zrealizowana w IV kwartale 2019r. Warto także zaznaczyć, że budynek Legnicka Street 2 wchodzi w skład kompleksu budynków Legnicka Street, składającego się z 700 lokali mieszkalnych, w których mieszka ponad 1500 osób oraz wielu już funkcjonujących lokali biurowo-usługowych (wszystkie lokale z pierwszego etapu sprzedane).

Jedną z głównych zalet naszego projektu jest fenomenalna lokalizacja na mapie Wrocławia. Niewielka odległość obiektu od wrocławskiego rynku zapewnia wygodę oraz pozwala zaoszczędzić cenny czas. W bliskim otoczeniu znajdują się różnorodne obiekty usługowe, takie jak C. H. Magnolia Park, dyskonty spożywcze, gabinety opieki zdrowotnej, specjalistyczne oddziały wielu usługodawców branżowych, jak również placówki edukacyjne, począwszy od przedszkoli, poprzez szkoły podstawowe, szkoły średnie i gimnazja, aż po uczelnie wyższe, takie jak: Uniwersytet Wrocławski, Wyższa Szkoła Teatralna, Akademia Muzyczna, Dolnośląska Szkoła Wyższa oraz Wyższa Szkoła Bankowości.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2059414 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/legnicka-lokal-idealny-pod-gastronomie-nowa-cena-ID4jk4l

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej