• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-01-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #54955

Na sprzedaż lokal usługowy

Doskonały, nowy lokal z witrynami od dużej ulicy z ruchem kołowym i pieszym na nowym Ursusie, obok przedszkola, kliniki medyczne, Żabka i inne już oddane lokale, co generuje duży trafik. Lokal nadaje się też pod ciężką gastronomię, restaurację, pizzerię, kawiarnię, posiada osobny szyb wentylacyjny z wyrzutnią na dach oraz miejsce na separator tłuszczu. Zagwarantowane miejsce pod jednostki klimatyzacji w garażu podziemnym i wyznaczone miejsce na szyld reklamowy, jest zgoda na sprzedaż alkoholu.
Lokal idealny na kosmetykę, salon fryzjerski, masaże lub gabinet medyczny lub pielęgnację psów, piekarnię, cukiernie, sklep, restaurację lub inne dowolne usługi. Wokoło wysoka i gęsta nowa już zasiedlona zabudowa mieszkalna i działające lokale handlowe, tuż obok przystanek autobusowy. Docelowo 15 minut pieszo do stacji PKP. Do ceny należy doliczyć podatek Vat.
Oferta dostępna wyłącznie w naszej agencji. Istnieje również możliwość wynajęcia lokalu w cenie 10900zl+Vat. Polecam i zapraszam na prezentacje.

Prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2500000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/piekny-nowy-lokal-ursus-witryny-od-duzej-ulicy-ID4oLw5

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej