• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-10-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #59914

NA sprzedaż lokal usługowy AU4

Przedmiotem ogłoszenia jest lokal usługowy w inwestycji Sielec Renarda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 54,99 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.

Inwestycja
Nowoczesne, kameralne osiedle Sielec Renarda składa się z czterech budynków. Inwestycja realizowana jest w trzech etapach. Pierwszy z nich obejmuje budynek z 32 funkcjonalnymi mieszkaniami o powierzchniach od 43 m² do 85 m² i pięcioma lokalami usługowymi na parterze. Drugi budynek B i C obecnie w sprzedaży obejmuje 71 mieszkań o powierzchniach od 36 m2 do 83 m2. Wszystkie budynki posiadają windy. Pod każdym z nich znajduje się garaż podziemny, dostępne są również komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców przewidziano specjalnie pomieszczenie do przechowywania rowerów. Mieszkania na parterze mają ogródki, a na ostatnich piętrach – tarasy. Pozostałe lokale posiadają balkony lub loggie. Osiedle będzie częściowo ogrodzone, a o bezpieczeństwo mieszkańców zadba monitoring.

Nazwa inwestycji oraz jej poszczególne aspekty odwołują się do historii dzielnicy i działań hrabiego Renarda. Pomysłodawcą koncepcji identyfikacji budynków i nazewnictwa jest wykładowca ASP w Katowicach, prof. Jacek Rykała. Projekt osiedla został wykonany przez Grupę Verso, której twórca to jeden z najbardziej docenianych architektów w Europie.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • śląskie
Miasto Sosnowiec
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 439920 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/sielec-renarda-lokal-uslugowy-au4-ID4fmIj

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej