• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-08-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #59264

Na sprzedaż lokal użytkowy

Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w ścisłej okolicy centrum Świnoujścia. W ofercie posiadamy 4 lokale - 3 lokale o powierzchni 98,16 m2 każdy, oraz jeden o pow. 109,74 m2 (jego cena jest większa). Do dwóch lokali dostęp zapewniony od strony ślepej ulicy, starej Steyera, z miejscami postojowymi wzdłuż niej i sąsiadującym parkingiem. Pozostałe dwa mieszczą się od strony obwodnicy miejskiej - miejsca postojowe w pobliżu. Vis-à-vis lokali planowana budowa bulwarów miejskich. W bliskiej odległości usytuowane są osiedla mieszkalne, szkoły, centrum handlowe oraz nabrzeże promów turystycznych (wycieczki do Niemiec). Możliwość dowolnego łączenia przy zakupie więcej niż jednego lokalu. Lokale usytuowane w przyziemiu, możliwość wjazdu na wózku, pomieszczenia toalet również zaprojektowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokale usytuowane w hali rozdzielającej dwa budynki mieszkalne, do tej pory wykorzystywane były w celach własnych (magazyny). Budynek wybudowany w 2010 r. ulokowany jest przy ul. Steyera, która bezpośrednio prowadzi z Centrum do nowopowstałego Tunelu - stałego połączenia kołowego Świnoujścia.

Rozprowadzone instalacje elektryczna oraz WOD-KAN, przygotowane łazienki (do aranżacji własnej). Doprowadzone rurociągi do obsługi central wentylacji mechanicznej, oraz wykonane czerpnie. Lokale oddane do użytkowania, samodzielności wykonane. Ściany pomiędzy lokalami nie są ścianami nośnymi, możliwość przearanżowania. W budynkach nie ma instalacji gazowej, ogrzewanie z ciepłowni miejskiej (mieszczącej się po drugiej stronie ulicy).

Trzy lokale są identyczne (cena z ogłoszenia to cena każdego z nich), czwarty powiększony o pomieszczenie zaplecza (cena jednostkowa x powierzchnia). Przy zakupie więcej niż jednego lokalu możliwość negocjacji ceny. Możliwość obejrzenia lokali na miejscu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Sprzedaż tylko na Fakturę VAT 23%, podana cena jest ceną brutto.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Świnoujście
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 784789 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokale-z-mozliwoscia-polaczenia-swinoujscie-ID4dRx2

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej