• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-08-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #59414

Na sprzedaż lokal użytkowy

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 157m2wraz z udziałem w działce o powierzchni 800 m2. Do nieruchomości doprowadzane są sieci elektryczna, wodna i kanalizacyjna oraz telekomunikacyjna, sieć gazownicza znajduje się w granicach drogi, działka jest w pełni ogrodzona.

Nieruchomość podzielona jest na: poczekalnię z zapleczem roboczym o powierzchni łącznej 35m2, atelier o pow. 30m2, antresolę o pow. 30m2, pomieszczenie gospodarcze z łazienką, kotłownię o pow. 15m2, garaż o pow. 25m2. Posiada dwa wejścia, jedno główne od strony ul. Bankowej, jedno na zapleczu. Posiada ogrzewanie centralne zasilane picem na olej opałowy. Woda ogrzewana jest przez bojler elektryczny. Stan lokalu nadaje się do remontu/odbudowy.

Dzielnica Ruda I znajduje się w południowej części miasta, graniczy z miastami Zabrze (Biskupice) i Bytomiem (Boberek) oraz dzielnicami Rudy Śląskiej: Chebzie, Godula, Orzegów, Nowy Bytom). Komunikacyjnie związana drogami wojewódzkimi nr 902 i 925. Komunikacja miejska dobrze rozwinięta, szczególnie w pobliżu wycenianej nieruchomości. Jest to druga pod względem wielkości dzielnica Rudy Śląskiej, uznawana za jeden z najważniejszych węzłów miasta.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • śląskie
Miasto Ruda Śląska
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 230000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/sprzedam-lokal-uzytkowy-ruda-slaska-157m2-ID4mS2I

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej