• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-05-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #47896

Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum

Lokal użytkowy (witryna) w centrum Wrocławia - ul. Kołłątaja.Lokal położony przy bardzo ruchliwej ulicy Kołłątaja w centrum Wrocławia na trasie Dworzec Główny - Rynek. Ruch dwupasmowy ,kilka linii tramwajowych i autobusowych , ciąg pieszy w stronę Rynku i Galerii Dominikańskiej.Ogromne witryny od strony ulicy. Lokalizacja stworzona do prowadzenia działalności przez różne branże:sklep spożywczy z alkoholem, biuro architektoniczne, prawne, pośrednictwo pracy, usługi medyczne, medycyna estetyczna, siedziba banku, po adaptacji także na lokal gastronomiczny - pub, kawiarnię etc.Świetnie nadaje się pod wynajem jak również do prowadzenia własnej działalności.
Sprzyjający układ pomieszczeń - podział na dwa odrębne lokale (niezależne wejścia).
Budynek po generalnym remoncie , w którym znajduje się lokal to kamienica w stylu neorenesansu zaprojektował ją znany wrocławski architekt Carl Schmidt, którego dziełem jest także m.in. pobliska kolumnada na Wzgórzu Partyzantów. Elementy pozostałe po dawnej świetności to chociażby odrestaurowane stiuki w strefie wejściowej oraz lokalu. Lokal został przebudowany i odremontowany w latach 1997-2000r. Budynek otrzymał nowy dach i remont elewacji w 2015 roku. Podział lokalu:Parter: 76 m2 + piwnica ( 13 m2)-wejście bezpośrednio z ulicy przez przedsionek z ogromną witryną , w którym jest możliwość ustawienia dodatkowej reklamy lub miejsce na bankomat-duża sala sprzedaży-zejście bezpośrednio z lokalu do piwnicy, w której znajduje się magazyn, WC zprzedsionkiem oraz hall.Piętro: 50 m2-wejście z przedsionka schodami do góry-sala główna z wydzielonym przegrodami szklanymi biurem-salka konferencyjna-łazienka z WC-zaplecze kuchenno-socjalne.Na podłogach panele, ściany gładzie, w łazienkach kafle, na parterze w sali sprzedaży kafle.
Duże witryny na całą wysokość lokalu zapewniają świetne doświetlenie oraz
możliwość reklamy .Nowe instalacje, siła, ciepła woda- junkers, klimatyzacja.20 m od lokalu parking przy ulicy płatny..Dla lokali założono osobne liczniki, co ułatwia rozliczanie mediów.Lokal z księgą wieczystą bez obciążeń.Ogrzewanie miejskie.Podana cena jest kwotą brutto - zakup od osoby fizycznej (do negocjacji).
ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!Zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1300000 zł
Uwagi

źródło: www.gumtree.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej