• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-09-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #59561

Na sprzedaż lokal z pełnym wyposażeniem fryzjerskim

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu doskonałą okazję inwestycyjną - gotowy lokal z kompletnym wyposażeniem, który jest dostępny od zaraz.
To idealna propozycja dla przyszłych przedsiębiorców w branży fryzjerskiej lub osób, które chcą rozpocząć własny salon fryzjerski od razu, bez konieczności zakupu i instalacji sprzętu.
Jednak warto zaznaczyć, że lokal ma potencjał do przerobienia na inną branżę.

Lokalizacja:

Salon fryzjerski znajduje się w dogodnej lokalizacji w części osiedlowej ale i przy głównej ulicy Toruńskiej, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów i dużą widoczność. Jest to obszar o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów, co zwiększa potencjał przyciągania klientów.
Ze względu na strategiczną lokalizację, lokal nadaje się również do innych celów biznesowych.

Opis nieruchomości:

Powierzchnia lokalu wynosi 43 m2, co daje wystarczająco miejsca na komfortowe prowadzenie salonu fryzjerskiego lub innej działalności gospodarczej.
Budynek jest ocieplony i otynkowany.

Salon jest wyposażony we wszystkie niezbędne meble i urządzenia, w tym stanowiska fryzjerskie z fotelami, również stanowisko barberskie, klimatyzację, wózki fryzjerskie, klimazon fryzjerski, myjkę fryzjerską, zabudowę meblową z umywalką, lustra, suszarki, urządzenia do stylizacji i wiele innych.
Istnieje również recepcja, gdzie klienci mogą poczuć się mile widziani.
Lokal posiada łazienkę oraz zaplecze socjalne dla pracowników.

Salon fryzjerski ma już swoją stałą klientelę i jest dobrze znany w okolicy. To doskonała okazja do kontynuowania biznesu i rozwoju relacji z obecnymi klientami.

Ten lokal ma potencjał do przekształcenia na inne przedsięwzięcie. Dzięki swojej elastycznej konstrukcji i strategicznej lokalizacji, można go dostosować do różnych celów biznesowych, takich jak kawiarnia, butik, biuro usługowe, czy inna działalność, która spełnia Wasze potrzeby.

Przy nieruchomości znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • kujawsko-pomorskie
Miasto Włocławek
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 99000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-z-pelnym-wyposazeniem-fryzjerskim-43-m2-ID4n8UV

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej