• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-02-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #50953

Na sprzedaż luksusowy pensjonat

Oferujemy do sprzedaży komfortowy pensjonat w Pobierowie, 10 minut spacerem do plaży.

Obiekt położony na działce o powierzchni 1670 m2, położony blisko centrum, ale w spokojnej części Pobierowa, w otoczeniu sosnowego lasu.
Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 505 200 200 - klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości - telefon to najszybsza forma kontaktu, dowiesz się również o ofertach których nie publikujemy na tym portalu - ZADZWOŃ do Agenta odpowiedzialnego za daną ofertę dowiesz przedstawi inne propozycje..
Część hotelarska obejmuje 35 numerów, w tym 1 apartament i 2 studia.

W obiekcie jest też część gastronomiczna, z zapleczem kuchennym i magazynowym, przystosowana do wydania posiłków dla 100 osób.

Dla gości pensjonatu dostępny jest basen kryty o wymiarach 4 x 10 m i 1,4 głębokości. W części basenowej jest miejsce na zainstalowanie jacuzzi. Na zapleczu basenu (prysznice, przebieralnie, toalety) jest sauna sucha i miejsce (dwa pomieszczenia), na urządzenie np. groty solnej i łaźni tureckiej. Jest też miejsce na gabinet kosmetyczny i odnowę biologiczną, spełniające warunki Sanepidu. Na zewnątrz miejsce do urządzenia drink baru. Na terenie obiektu sztuczna plaża, plac zabaw, miejsca do grillowania oraz miejsca do gry w bilard.

Budynek ma 1148 m2 powierzchni użytkowej.

Na terenie posesji można zaparkować ok 20 samochodów. Dla większej ilości pojazdów można wykupić tzw. przydomowe miejsca parkingowe.

Pensjonat działający, o wybudowanej marce i renomie z rzeszą stałych klientów.

Istnieje możliwość zakupu z pełnym wyposażeniem.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Pobierowo
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 8999000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/pobierowo-luksusowy-pensjonat-obnizona-cena-ID4acJU.html#281c43034f

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej