• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-04-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #51497

Na sprzedaż masarnia, zakład masarski

Przedmiotem sprzedaży jest masarnia składająca się z linii rozbiorowej i produkcyjnej zlokalizowanej na parterze budynku oraz zaplecza socjalnego (szatnie: czysta i brudna, jadalnia wraz z aneksem kuchennym) i biurowego (3 pomieszczenia) zlokalizowanego na piętrze zakładu.
Zakład spełnia wszystkie wymogi Unijne oraz posiada uprawnienia Unijne w zakresie rozbioru mięsa oraz produkcji wędlin z mięsa wieprzowego i wołowego. Hale produkcyjne są klimatyzowane. Zakład jest w pełni wyposażony w niezbędne maszyny i urządzenia, gotowy do rozpoczęcia działalności oraz zamieszkania w nim.

Budynek został wybudowany na początku lat 90, a w 2003r. został gruntownie wyremontowany. Powierzchnia produkcyjna wynosi 600 m2, dodatkowo 240 m2 zajmuje część socjalna, mieszkalna oraz biura zlokalizowane na piętrze budynku. Działka na której znajduje się zakład ma ok. 5 000 m2, dodatkowo na działce znajdują się dwa budynki gospodarcze oraz dwa kontenery chłodnicze do -18 stopni. Budynek wyposażony jest w system alarmowy oraz monitoring (na zewnątrz i w środku obiektu).

Informacje podstawowe

Branża
  • spożywcza
Województwa
  • świętokrzyskie
Miasto Nowy Jawor
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2800000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/masarnia-zaklad-masarski-na-sprzedaz-pawlow-ID4acAT.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej