• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-04-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #38685

Na sprzedaż nieruchomość- dom opieki

Piękny dom, w malowniczej, urokliwej i spokojnej dzielnicy Gdańsk - Morena. Obiekt został przystosowany do działalności jako dom opieki. W tym celu przeprowadzono przebudowę i kompletną renowację.Zainstalowano windę i usunięto bariery architektoniczne w celu przystosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych.

Nieruchomość posiada wszelkie odbiory, rejestracje, zezwolenia na prowadzenie działalności. Obiekt jest zarejestrowany na 27 miejsc. Istnieje możliwość zwiększenia liczby miejsc do 29. Inwestycja charakteryzuje się wysoką planowaną stopą zwrotu na poziomie 10 % rocznie co wynika ze szczegółowego biznes planu, który jest dostępny dla zainteresowanych zakupem.

Obiekt składa się z 4 kondygnacji, dach pokryty jest dachówką ceramiczną, elewacja wykonana jest z cykliny. Dom posiada piękny ogród. Obiekt wyposażony jest w instalację monitoringu, wewnętrzną sieć LAN oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe i antywłamaniowe.Na terenie właściciel posiada warunki zabudowy garażu podziemnego poza obrysem budynku o powierzchni około 100m2. Docelowo można przeznaczyć go na usługi rehabilitacyjne lub fitness.

Parter składa się z z kuchni, jadalni, zmywalni, pralni, kotłowni, magazyn bielizny, łazienki dla personelu, serwerowni oraz garażu 2 stanowiskowego.

I piętro zawiera:pokój mieszkalno-służbowy z łazienką, świetlica z wyjściem do ogrodu, 3 pokoje 2 osobowe (jeden z łazienką), dwie łazienki ogólnodostępne w tym jedna przystosowana dla osób niepełnosprawnych, pomieszczenie socjalne oraz biuro.
II piętro składa się: 3 pokoje 3 os z łazienkami, 1 pokój 1os z łazienką, 1 pokój 2 osobowy z łazienką, łazienkę ogólnodostępną przystosowaną dla niepełnosprawnych oraz brudownik.
III piętro zawiera: 1 pokój 3 os z łazienką, pokój 2 os z łazienką, pokój 2 os z wc, 2 pokoje 1 os , łazienkę ogólnodostępną przystosowaną dla osób niepełnosprawnych, dyżurkę z łazienką oraz aneks kuchenny.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdańsk
Obszar działalności Wojewódzki
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4150000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej