• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-05-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #51759

Na sprzedaż nieruchomość -hotel

Na sprzedaż nieruchomość doskonała inwestycyjnie pod każdy rodzaj działalności.

Dotychczas w obiekcie prowadzony był hotel *** i restauracja.

Położenie przy drodze DK92 czyni to miejsce doskonałą lokalizacją, do centrum miasta Poznania 10 minut samochodem.

Budynek znajduje się na działce o powierzchni 1250 m2, która graniczy z drogą krajowa DK92. Cała działka jest utwardzona dookoła kostką brukowa i stanowi dodatkowy parking. Parking jest oświetlony, ogrodzony i monitorowany.

Budynek składa się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni ok. 1100 m2 i posiada garaż podziemny na dwanaście aut. Przy budowie zastosowano materiały wykończeniowe najwyższej jakości. Projekt budynku został opracowany przez profesjonalną firmę projektową, dzięki czemu możliwe jest dowolne kształtowanie wnętrza z uwagi na minimalną ilość ścian nośnych. Ponadto, możliwe jest dobudowanie dodatkowej kondygnacji.

Na parterze znajduje się hal główny - recepcja, toalety, restauracja na 100 osób oraz biura, kuchnia i zaplecze kuchenne z osobnym wyjściem dla dostaw surowców. Hol główny recepcji prowadzi na klatkę schodową oraz do restauracji. Dotychczas prosperująca restauracja hotelowa, stanowi jednocześnie salę bankietową.

Drugie piętro obiektu obejmuje hall oraz 12 pokoi, każdy wyposażony w łazienkę, które można przekształcić w mikroapartamenty bądź mieszkania.

Z uwagi na dotychczasową działalność hotelu oraz restauracji obiekt jest w pełni wyposażony w infrastrukturę hotelową i restauracyjną, gotową do uruchomienia.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3800000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/okazja-polowa-ceny-pod-kazda-dzialalnosc-ID49Rfk.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej