• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-08-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #49060

Na sprzedaż nieruchomość -magazyn, hala

Zabudowana nieruchomość o powierzchni 1,0937 ha położna jest w centrum Polski w miejscowości Dobrzelin Gminie Żychlin, Powiecie Kutnowskim , Województwie Łódzkim. Spółka jest właścicielem tej nieruchomości, a grunty posiadają charakter nierolny. W odległości 300 metrów znajduje się dworzec PKP w Żychlinie, a w odległości 3 km droga krajowa numer 92 Warszawa – Poznań. Odległość do wjazdu na autostradę A1 na węźle Kutno wynosi 12 km .

Nieruchomość posiada dostęp do instalacji wodociągowej , kanalizacyjnej energetycznej i telefonicznej, a dojazd do nieruchomości odbywa się z utwardzonej drogi asfaltowej.

Na nieruchomości w latach 2009 – 2010 wybudowano halę magazynową o powierzchni użytkowej 1757 m2 połączoną z dwukondygnacyjnym zapleczem biurowo – socjalnym o powierzchni 298 m2 . Hala magazynowa wybudowana została w technologii szkieletowej ze ścianami osłonowymi i wewnętrznymi z ocieplonej płyty warstwowej stalowo – styropianowej . Budynek biurowo – socjalny wzniesiono w technologii tradycyjnej murowanej.

Na nieruchomości znajduje się waga samochodowa najazdowa oraz zbiornik retencyjno – odparowujący z separatorem i osadnikiem. Teren jest ogrodzony i w dużej części utwardzony kostką brukową na powierzchni 4930 m(2). Hala magazynowana była do tej pory użytkowana jako miejsce do przygotowania i sortowania owoców i warzyw oraz jako przechowalnia. W budynku hali zainstalowane są agregaty chłodnicze, sprężarki i parowniki będące końcowymi elementami instalacji chłodniczych. Hala podzielona jest na dwie strefy : pakowania i sortowania oraz strefę chłodniczą, w skład której wchodzą cztery oddzielne zamykane komory.

Istnieje możliwość wykorzystania nieruchomości zarówno do prowadzenia różnorakiej produkcji oraz jako bazę handlową i magazynową .Cała nieruchomość ma charakter nierolny .

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • łódzkie
Miasto Dobrzelin
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 5000000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/przechowalnia-owocow-i-warzyw-w-centrum-polski-ID44ZtD.html#5611164927

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej