• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-03-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #54944

Na sprzedaż nieruchomość usługowo-użytkowa

Przedmiotem sprzedaży jest 3 piętrowy dom o powierzchni 450,00 m, osadzony na działce o pow. 600 m przy ul. Zemborzyckiej.
W budynku został przeprowadzony remont - wymieniono instalacje wodno- kanalizacyjną, grzewczą i elektryczną. Na zewnątrz budynku zrobiono izolacje fundamentów, elewację, nową podbitkę dachową oraz wymieniono rynny. Garaż w bryle, dodatkowo możliwość parkowania przed nieruchomością.
Nieruchomość może funkcjonować jako salon kosmetyczny, gabinet medycyny estetycznej, gabinet konsultacyjny dla lekarzy, bądź dietetyka. Budynek w bardzo dobrym stanie, jasna nowa elewacja. Duże przeszklenia w strefie wejścia do gabinetu, odrębne wejścia do lokali. Miejsce bardzo dobrze widoczne poprzez swoje położenie, dlatego też idealnie nadaje się na prowadzenie różnego rodzaju działalności.

Parter domu jest pozostawiony do własnej aranżacji, ale idealnie nadaję się na prowadzenie działalności. Na kolejnym poziomie znajduje się w pełni wyposażona powierzchnia gabinetowa wraz z pomieszczeniami socjalnymi oraz poczekalnia i recepcja dla klientów. Na tym samym poziomie mamy również do dyspozycji oddzielny gotowy lokal z oddzielnym niezależnym wejściem. Ostatni poziom to powierzchnia mieszkalna w pełni umeblowana i wykończona w wysokim standardzie co zaspokoi najbardziej wymagającego klienta. Do naszej dyspozycji duży salon z aneksem kuchennym, oraz pokoje.

Prezentowana nieruchomość idealnie nadaje się na cele inwestycyjne z uwagi na duże możliwości m.in.wynajmu, zarówno domu jak i wchodzącej w skład nieruchomości części usługowej. A także na cele prywatne w połączeniu z prowadzeniem usług własnych.

W najbliższej okolicy znajdują się wszystkie niezbędne punkty handlowo-usługowe (np. supermarket, osiedlowy sklep spożywczy, apteka) oraz obiekty użytku publicznego.
Doskonale rozwinięta infrastruktura oraz rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwią mieszkańcom wygodny dojazd do pracy, na uczelnię, do centrum miasta.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • lubelskie
Miasto Lublin
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1550000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/atrakcyjna-nieruchomosc-lokale-uslugowe-450-mkw-ID4fUR4

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej