• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-03-01
  • Identyfikator ogłoszenia: #51029

Na sprzedaż nieruchomość użytkowa

Inwestycja usytuowana jest w ścisłym centrum Krakowa. Do Akademii AGH odległość wynosi 800 m, do Galerii Krakowskiej i jednocześnie do Dworca Głównego PKS i PKP 1100 metrów, do Plant Krakowskich zaledwie 500 m. Dziesięciominutowy spacer do centralnej części Rynku Głównego sprawia, że poczucie posiadania nieruchomości w centrum Krakowa nabiera realnego znaczenia.

Nieruchomość składa się z:
- pomieszczenia sali głównej
- aneksu kuchennego
- zaplecza
- łazienki razem z WC
- przedpokoju

Oferujemy Państwu nieruchomość dwupokojową o powierzchni całkowitej i użytkowej 63 m2 mieszcząca się na kondygnacji niski parter w czteropiętrowej kamienicy z 1908 roku projektu wybitnego krakowskiego architekta: Władysława Kleinebrgera. Kamienica stanowi klejnot luksusowej architektury przedwojennego kwartału dzielnicy Stare Miasto. Części wspólne kamienicy stanowi: klatka ze ścianami w cegle z czasów powstawania kamienicy, drzwi wahadłowe z szybami kryształowymi i portalem ze zdobnictwem herbowym, lastrikowe mozaiki podłogowe, stal proszkowa przy balustradach oraz pochwyty drewniane.

Nieruchomość ulokowana we frontowej części budynku z widokiem na ulicę przed kamienicą. W całej inwestycji zamontowany monitoring z rejestratorem kamer.

Nieruchomość posiada: solidne zewnętrzne drzwi z przeszkleniami, sufity w tynkach gipsowych, punktowe oświetlenie strefowe. Nieruchomość posiada instalację obsługującą funkcję grzania i chłodzenia lokalu wraz z instalacją elektryczną do klimatyzacji. Ponadto w lokalu nowa instalacja elektryczna do monitoringu/alarmu i ewentualnych rolet zewnętrznych. Lokal posiada dwa osobne wejścia, od ulicy oraz z klatki schodowej.

Piętro to w tej inwestycji charakteryzuje się wysokością kondygnacji 280 cm. Okna nowe PCV dwuszybowe P2. Internet światłowodowy w budynku. Czynsz miesięczny z opłatami dla administracji wynosi 260 złotych. Nieruchomość posiada odrębną księgę wieczystą i własność w gruncie. Całość nawiązuje do stylu open space.

Pomieszczenie sali głównej, zaplecze, łazienka razem z WC oraz przedpokój trafią w gust każdego, dla kogo przestrzeń i praktyczny metraż jest priorytetem poszukiwanej nieruchomości. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim - ogólny stan to stan do wykończenia. Praktyczna i jasna nieruchomość o powierzchni 63 m2 oferowana jest stanie do natychmiastowego zakupu bez obciążeń prawnych czy hipotecznych.

Ogrzewanie podłogowe ze sterownikami na wyposażeniu. Podłogi nieruchomości w pokojach stanowi nowa wylewka cementowa z terakotą wielkoformatową; podłogi łazienki razem z WC stanowi również wylewka cementowa z terakotą wielkoformatową. Ściany pokoi w tynkach gipsowych pomalowanych na kolor biały, ściany aneksu i łazienki w tynkach.

Dobra ekspozycja nowych okien PCV: - południe sprawia, że nieruchomość jest dobrze doświetlona światłem dziennym.

Jest to nieruchomość idealna na cele inwestycyjne. Nieruchomość może posłużyć jako lokal biurowy, kawiarnia, magazyn a także jako lokal mieszkalny. Możliwość podziału lokalu na 3 pokoje i zastosowania w nich najmu długo lub krótko terminowego.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 550000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/siemiradzkiego-lokal-inwestycyjny-63-m3-ID4ajxd.html#281c43034f

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej