• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-09-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #40785

Na sprzedaż obiekt gastronomiczno-noclegowy

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana tuż przy granicy z Ukrainą, w Korczowej-Młynach, przy węźle autostradowym A4 i drodze krajowej nr 94. Mając na względzie rozwój gospodarczy Polski i Ukrainy i coraz większą wymianę handlową obu krajów, lokalizacja obiektu blisko przejścia granicznego i tras szybkiego ruchu daje ogromne możliwości rozwoju na przyszłość. W skład nieruchomości wchodzi grunt o powierzchni 1,03 ha, stylowy budynek karczmy o przeznaczeniu gastronomiczno-noclegowym i 5 domów całorocznych stanowiących kompleks noclegowy. Całość zabudowań tworzy wyjątkowe miejsce, gdzie z powodzeniem można organizować imprezy firmowe, uroczystości rodzinne lub konferencje.

Główny budynek całego obiektu to karczma, zaprojektowana w pełni w stylu góralskim. Budowa rozpoczęła się w 2012 r. Budynek składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się część gastronomiczna, z w pełni wyposażoną kuchnią i zapleczem kuchni oraz zapleczem gospodarczo-sanitarnym a także obszerną częścią konsumpcyjną i bufetem. Łączna powierzchnia użytkowa to 291 m2 (pow. całkowita 358 m2). Na zewnątrz od strony zachodniej budynku znajduje się obszerny taras. Drugą kondygnację stanowi poddasze, składające się 3 sal konsumpcyjno-wypoczynkowych (z środkowej wyjdziemy na balkon) i 5 pokoi z łazienkami. Powierzchnia użytkowa poddasza to 202 m2 (pow. całkowita 244 m2). Budynek z bala, wykonany metodą tradycyjną, ściany zewnętrze i poddasze ocieplone wełną mineralną. Posadzki gresowe, w pokojach na podłogach panele. Do budynku doprowadzono wodę i prąd, ogrzewanie jest gazowe i kominkowe. Całość przykryto blachodachówką modułową przypominającą gont. Ten nietuzinkowy obiekt z góralskim charakterem i dobrą kuchnią będzie przyciągał wielu klientów.

Tuż obok karczmy znajduje się kompleks 5 murowanych domów. w których może nocować łącznie nawet 70 osób. Ich budowa również zaczęła się w 2012 r. Każdy z domów składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajdują się 3 pokoje, kuchnia i łazienka, natomiast na piętrze są 4 pokoje i łazienka. Budynki wykonano z pustaka pianowego, ściany ocieplono styropianem 15 cm i całość obito deską. Każdy dom zaopatrzony jest w prąd, kanalizację i wodę, a także w piec gazowy wykorzystywany do ogrzewania i kuchni. Domy są idealnym uzupełnieniem pod kątem noclegu dla klientów uczestniczących w imprezach czy uroczystościach organizowanych w karczmie.

Lokalizacja wzdłuż trasy nr 94 i autostrady A4, a także bliskość przejścia granicznego to główne atuty tej nieruchomości. Od wielu lat można zaobserwować trend wzrostowy współpracy gospodarczej między Polską i Ukrainą, co daje duże możliwości rozwoju tego obszaru obecnie i w przyszłości. Nieopodal na sąsiednich terenach w planach na najbliższe lata jest budowa dużego centrum logistycznego Korczowa Logistics Park, w którym zatrudnienie ma znaleźć 1600 osób. W odległości ok. 2 km powstało największe na Podkarpaciu centrum handlowe Korczowa Dolina o łącznej powierzchni najmu 45 tyś m2. Dodatkowym atutem jest pozytywna opinia Urzędu Gminy Radymno na budowę stacji paliw na gruncie przed karczmą. Stacja paliw w tym miejscu byłaby jedyną w okolicy, pierwszą jadąc od strony Ukrainy na terenie Polski, i jednocześnie ostatnią w Polsce przed wjazdem na Ukrainę. Wielkość ruchu samochodowego w tym miejscu może generować znaczne zyski dla właścicieli stacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Korczowa
Obszar działalności Międzynarodowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3880000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej