• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-11-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #53461

Na sprzedaż obiekt handlowo- usługowy

Posiadamy w ofercie sprzedaży bardzo atrakcyjną, dobrze prosperującą nieruchomość inwestycyjną położoną w kompleksie budynków handlowo-usługowych przy ulicy Al. Zwycięstwa w Tczewie. Lokal o pow. ok.364m2 usytuowany jest na działce o pow. 1188m2. Budynek jest jednokondygnacyjny parterowy, podpiwniczony, dach płaski pokryty papą. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, gdzie odbywa się duży ruch pieszy i samochodowy.
Zgodnie z MPZP jest to teren usług publicznych ośrodkotwórczych wskazanych do koncentracji w strefie funkcjonalnej śródmieścia, oznaczone na rysunku Planu symbolem UO, w tym: - usługi administracji publicznej (siedziby organów władzy, sądów i prokuratury, administracji gospodarczej i finansowej oraz łączności) - usługi kultury (muzea, domy kultury, biblioteki, obiekty sakralne) - usługi komercyjne (centra biznesu, finansów, handlu, gastronomii, rozrywki, rekreacji, centrum integracyjne.
Nieruchomość położona jest na terenie, który rozwija się w sposób dynamiczny o czym świadczą duże inwestycje w postaci transportu węzła komunikacyjnego w pobliżu Galeria Kociewska, Sąd, obiekty handlowo usługowe pod wynajem.

Polecam i zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • pomorskie
Miasto Tczew
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 5475000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-uzytkowy-364-m-tczew-ID4e2TW

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej