• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-07-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #56191

Na sprzedaż obiekt hotelowy położony nad jeziorem

Obiekt hotelowy położony bezpośrednio nad jeziorem Probarskim. Własna linia brzegowa o długości ok. 80 m oraz usytuowanie budynku na skraju lasu, zapewniają pełną prywatność i swobodę w korzystaniu z uroków mazurskiej przyrody. Rozmieszczone na trzech kondygnacjach pokoje (37) zapewniają miejsca noclegowe dla 70 gości. W sąsiedztwie recepcji zlokalizowane są sala restauracyjno-barowa z kominkiem oraz taras z widokiem na jezioro. W przyziemiu budynku znajduje się z kolei sala bankietowa ze sceną pozwalająca na organizację imprez okolicznościowych. Na posesji znajdują się ponadto obszerna wiata grillowa oraz domek letniskowy. Budynki otoczone są starannie utrzymanymi terenami zielonymi a goście mają do dyspozycji plażę z pomostem, sprzęt pływający oraz boisko sportowe. Rozległa niezabudowana część nieruchomości stwarza kolejne możliwość inwestycyjne.
Kosewo to niewielka mazurska wieś położona między jeziorami Probarskim i Juksty, w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Jezioro Probarskie ma prawie 210 ha powierzchni, objęte jest strefą ciszy i cieszy się dużą popularnością wśród wędkarzy. Odległość do Mrągowa to 8 km, do Mikołajek 15 km a do Warszawy 205 km.

Dziękujemy, że zapoznaliście się Państwo z ofertą. W przypadku zainteresowania oglądaniem prosimy o kontakt - postaramy się w ciągu 48h od zgłoszenia zorganizować prezentację. Dane podane posiadamy wg udostępnionych informacji przez Właścicieli. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Kosewo
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3800000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/hotel-z-linia-brzegowa-mazurskiego-jeziora-ID4haoD

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej