• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-06-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #52074

Na sprzedaż obiekt magazynowo biurowy

Sprzedam nowy nowoczesny obiekt magazynowo biurowy wybudowany i oddany w 2019 roku.

Obiekt składa się z budynku biurowego o powierzchni 80m2 oraz Hali magazynowej około 240m2 plus dodatkowo garaż blaszany 30m2 oraz działki 823m2.

Hala zbudowana na płycie fundamentowej w technologi blaszano-warstwowej. W hali wykonana posadzka niepylna. W hali została specjalnie przygotowana posadzka betonowa zacierana i lakierowana.

Hala wysoka na 10m więc może służyć i obecnie służy jako obiekt wysokiego składowania. Hala z pełną instalacją elektryczną, monitoringiem i systemem alarmowym. W hali zamontowane specjalnie oświetlenie oraz świetliki dachowe. Obiekt Hali połączony z biurem ściana przeciwpożarową i drzwiami przeciwpożarowymi. Umożliwiający dogodne przejście z pomieszczeń biurowych oraz socjalnych na teren hali/ magazynu

Obiekt biurowy w technologi murowano warstwowej. Obiekt biurowy to kompleks biurowy o znacznej powierzchni wykonany w nowoczesnym stylu. Specjalne duże przeszklenia i nowoczesny design to cecha obiektu biurowego podnosząca wartość nieruchomości. Obiekt biurowy wykończony (płytki, panele, drzwi DRE, drzwi przeszklone). Zamontowany nowoczesny sufit typu Amstrong. Obiekt klimatyzowany i ogrzewany. W obiekcie została zamontowana instalacja klimatyzacji, ogrzewania, instalacja odgromowa, instalacja monitoringu, instalacja alarmowa połączona z Solid Secuirty. W obiekcie biurowym wykonane jest również zaplecze socjalny jest w pełni urządzona kuchnia z lodówką oraz sprzętem kuchennym.

Łazienka wykończona w nowoczesnym stylu. Obiekt wyposażony w szambo. Do obiektu została również wykonany dojazd z wzmacnianej nawierzchni betonowej którą gładko łączy się się z wjazdem do hali dzięki czemu można wyjeżdżać i wjeżdżać na teren hali wózkiem nawet na małych kołach bez obaw że się zakopie itp. Nawierzchnia betonowa została utwardzona kruszywem i dozbrojona aby mogły poruszać się po niej pojazdy ciężarowe.

Na ternie obiektu został wykonany podziemny hydrant. Działka posiada własny hydrant. Działka ogrodzona z bramą.

Dojazd do obiektu asfaltowy. Obiekt położony w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu łatwy wyjazd wjazd. Blisko A4 i i tras wylotowych. Idealne miejsce na prowadzenie działalności.

Podana cenna jest cenną netto.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • śląskie
Miasto Czeladź
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1499999 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/nowoczesne-biuro-magazyn-wysoka-hala-nowy-obiekt-ID4c0TS.html#5611164927

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej