• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-01-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #60507

Na sprzedaż obiekt pod hotel pracowniczy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży obiektu komercyjnego o powierzchni użytkowej 965 metrów kwadratowych, usytuowanego na działkach o łącznym obszarze 1691 metrów kwadratowych.

Nieruchomość znajduje się w Otwocku w dzielnicy Świdry Wielkie przy ulicy Warsztatowej. W sąsiedztwie zabudowa usługowo - produkcyjna, komercyjna i magazynowa. Teren nie jest objęty ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Teren ogrodzony murem, a od frontu siatką na słupkach stalowych z furtką i bramą wjazdową.

MEDIA:prąd, woda miejska w ulicy, kanalizacja w ulicy, gaz w ulicy. Aktualnie własne ujęcie wody oraz szambo.

Istniejący obiekt przeznaczony jest do generalnego remontu. Realizowany był w latach 90' jako budynek warsztatowy, pozostałe kondygnacje wykorzystywane były na miejsca noclegowe dla pracowników. Budynek niepodpiwniczony (powierzchnia zabudowy 340 metrów kwadratowych). Ławy fundamentowe beton zbrojony, ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne i nośne gr. 44cm z bloczków betonu komórkowego (Suporex). Stropy - płyty stropowe WPS układane na dwuteownikach, szlichta betonowa wykonana pod posadzki. Strop nad 3 kondygnacją w lekkiej konstrukcji mieszanej, ocieplenie wełną mineralną. Więźba dachowa wykonana z krokwi drewnianych, przykryte deskowaniem. Pokrycie dachowe blacha ocynkowana, malowana.

Parter - przedsionek, szatnia, pomieszczenie socjalne, łazienki, sala o powierzchni 142 metrów kwadratowych (wysokość pomieszczenia 5 metrów), magazyn oraz pomieszczenie techniczne.. Łączna powierzchnia parteru to 269 metrów kwadratowych.

1 Piętro - pomieszczenia socjalne i magazynowe o łącznej powierzchni 136 metrów kwadratowych.

2 piętro - 8 pokoi/pomieszczeń biurowych, korytarz oraz dwie łazienki o łącznej powierzchni 286 metrów kwadratowych

3 piętro - 9 pokoi/pomieszczeń biurowych, korytarz oraz dwie łazienki o łącznej powierzchni 273 metrów kwadratowych

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Polecam i zapraszam na prezentację.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w świetle Kodeksu Cywilnego, a jej cel ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo tego, że pracownicy firmy Portman skrupulatnie przygotowują oferty, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich informacji przekazywanych im przez właścicieli nieruchomości.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Otwock
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1999000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/obiekt-pod-hotel-pracowniczy-ID4oKpJ

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej