• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-08-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #49067

Na sprzedaż obiekt - Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Polecamy Państwu na sprzedaż obiekt funkcjonujący do niedawna jako zakład przetwórstwa mięsnego i produkcji wyrobów żywnościowych, zlokalizowany niedaleko Wągrowca w miejscowości Gołańcz.

Nieruchomość stanowi działkę o powierzchni 1228 m2, zabudowaną dwoma budynkami:
1) Budynkiem produkcyjno - magazynowym o powierzchni użytkowej 132,94 m2, składającym się z pomieszczeń przeznaczonych do produkcji, magazynowania, sanitariatów, biura, szatni, oraz pomieszczeń gospodarczych (w zdjęciach załączonych do ogłoszenia znajduje się rzut i rozkład).
Obiekt jednokondygnacyjny, bez podpiwniczenia, w stanie technicznym dobrym. Na wyposażeniu pozostają wszelkie maszyny i urządzenia służące do produkcji wyrobów mięsnych i żywnościowych. W budynku wykonane chłodnie, oraz wędzarnia. Właściciel jest skłonny przekazać nieodpłatnie kontakty do odbiorców swoich wyrobów, oraz sklepów.
2) Budynkiem garażowo - gospodarczym o powierzchni 80 m2, o wysokości około 4 metrów, z dwoma bramami wjazdowymi.

Całość posesji ogrodzona płotem betonowym, wraz z przesuwną bramą wjazdową. Teren wewnętrzny (wjazd oraz podejścia do budynków) utwardzony, wzdłuż ogrodzeń pasy zieleni.
Najbliższe sąsiedztwo to obiekty produkcyjne i składowe i z tego względu nieruchomość może być przeznaczona na różnoraką działalność gospodarczą.

Informacje podstawowe

Branża
  • spożywcza
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Gołańcz
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 480000 zł
Uwagi

źródło: https://gratka.pl/nieruchomosci/lokal-golancz-zaklad-przetworstwa-miesnego/ob/15090002

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej