• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-12-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #46610

Na sprzedaż Ośrodek Domki Letniskowe

Sprzedam (Odstąpię Dzierżawę) Obiektu Wypoczynkowego znajdujący się w centrum Władysławowa woj. Pomorskie.

Ośrodek składa się 7 domków Holenderskich 2-4-6 osobowych, plus Biura z możliwością mieszkania przez pracownika. Miejsca zadaszonego do adaptacji we własnym zakresie np: Pokój zabaw dla dzieci, świetlica, jacuzzi itp. Obiekt o łącznej ilości 30 miejsc noclegowych. Powierzchnia około 300m2. Na posesji znajdują się parasole z miejscami do grillowania oraz ławami. Ośrodek w bardzo dobrej lokalizacji przy głównym rozjeździe dróg (przy rondzie). Sam ośrodek jest w cichym i spokojnym miejscu po za całym zgiełkiem letniego hałasu. Cały ośrodek jest oświetlony, ogrodzony i monitorowany przez całą dobę. Ośrodek działa od 2010. Obłożeniem na poziomie 95% w sezonie wysokim tj. lipiec/sierpień. Możliwość prowadzenia całorocznego wynajmu jeden z domków został wyposażony w ogrzewanie elektryczne z osobnym licznikiem na prąd.

Każdy domek posiada:
Sypialnie, Salon z miejscem do spożywania posiłków wraz z telewizja satelitarna oraz Internet, Aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem Lodówka , ciepła woda, kuchnia gazowa butla umieszczona poza domkiem wkopana w ziemie łatwy dostęp i bezpieczeństwo.
Łazienka z prysznicem woda ciepła ogrzewana z nowych piecyków gazowych. Każdy domek jest modernizowany i dostosowywany do potrzeb klientów. W niektórych domkach zostały wymieniony dach oraz okna.

Ośrodek posiada stałych klientów i stale przybywająca nowa grupa wczasowiczów. Sprzedaje go w pełni wyposażony aby móc jeszcze w tym roku rozpocząć działalność bez dodatkowych kosztów. W cenie także wszystkie strony internetowe oraz dostęp do portali internetowych. Przekazujemy także rezerwacje na sezon 2020.

Dzierżawa to 17,200zł brutto za cały rok płatne w dwóch ratach Lipiec i Sierpień

Dzierżawa jest wieloletnia brak przeszkód do zmiany dzierżawcy.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • podlaskie
Miasto Władysławowo
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 250000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/osrodek-domki-letniskowe-ID43YT6.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej