• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-10-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #53272

Na sprzedaż ośrodek szkoleniowo/wypoczynkowo/rekreacyjny

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży ośrodka szkoleniowo/wypoczynkowo/rekreacyjnego koło Góry Kalwarii.

Ośrodek wybudowany w 2002 roku, usytuowany na bardzo dużej działce 11 800 m2.

Budynek usługowy składa się m.in. z części hotelowej, sal szkoleniowych, sali bankietowej. W budynku usługowym znajdują się trzy sale:

- 300m2 sala konferencyjna na ponad 200 osób,

- 120m2 sala szkoleniowa dla 80 osób. Pomieszczenia wyposażone są wg standardów przewidzianych dla obiektów o tej funkcji.

- 150m2 sala pełni funkcję sali bankietowej połączonej z zapleczem kuchennym.

Część hotelowa budynku znajduje się na parterze. Ośrodek dysponuje 18 pokojami 2-osobowymi oraz 2 apartamentami o wysokim standardzie wykończenia. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor, dostęp do internetu.

Na terenie (sąsiednia działka-nie zawiera się w cenie sprzedaży) znajduje się pełnowymiarowe (68m x 105m) profesjonalne boisko trawiaste do gry w piłkę nożną, a także: szatnie z natryskami oraz magazynek na sprzęt sportowy. Boisko spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi stawiane przez międzynarodowe standardy FIFA. Boisko posiada odpowiedni drenaż uniemożliwiający pojawienie się wody na murawie boiska.

Do dyspozycji gości jest hydromasaż w 4-osobowej wannie oraz przestronna sauna na 10 osób oraz siłownia.

W chwili obecnej organizowane są koncerty kultowych zespołów muzycznych.

W przeszłości ośrodek organizował obozy sportowe, zgrupowania piłkarskie, spotkania integracyjne połączone z aktywnością sportową.

Klientami były głównie niewielkie kluby sportowe, Młodzieżowa Reprezentacja Polski oraz Reprezentacja Polski Kobiet. Oprócz tych klientów z usług ośrodka korzystały inne kluby I i II- ligowe, przyjeżdżające do Warszawy na mecze wyjazdowe lub też chcące przeprowadzić obóz przygotowawczy do sezonu w optymalnych warunkach treningowo-socjalnych

Na terenie ośrodka znajduję się również park linowy, który składa się z trzech tras o różnej skali trudności.

Opis techniczny budynku wraz z operatem szacunkowym może być przesłany na życzenie zainteresowanego Klienta. Operat z 2014 roku opiewa na kwotę 7,5 mln zł więc oferowana cena jest ceną bardzo atrakcyjną.

Cała infrastruktura obiektu, bardzo duży teren, możliwość zmiany aranżacji- przebudowy sprawia że ośrodek może być przekształcony na dowolną działalność usługową, np dom Spokojnej Starości i inne.

Ogromnym atutem nieruchomości jest zarówno przestrzeń, cisza, zieleń jak tez bliskość Warszawy 20 km do granic, 35 km do centrum który zajmuje obecnie około 30 min w związku z nowo wybudowaną trasą, oraz Góra Kalwarii.

Zapraszam na prezentację

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Pęcław
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3899000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/osrodek-szkoleniowo-rekreacyjny-20-km-od-warszawy-ID4dfZ1

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej