• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-01-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #50707

Na sprzedaż Ośrodek Wypoczynkowy

Ośrodek wypoczynkowy w miejscowości Głęboczek, gmina Czaplinek położony w strefie Drawskiego Parku Narodowego, wśród lasów w bliskiej odległości od jeziora Krosino (ok. 250 metrów). Dojście do brzegu jeziora i plaży przecinką leśną przez teren Nadleśnictwa Czaplinek. Sprzedawaną nieruchomość stanowią dwie działki: 362 o powierzchni 12200 m2 i 375/2 o powierzchni 5400 m2 .

Działka 362 - 12200 m2
3 budynki - pawilony mieszkalno - wypoczynkowe
Pawilon mieszkalny A - powierzchnia użytkowa 419,7 m2
Pawilon mieszkalny B - powierzchnia użytkowa 393,4 m2
Pawilon mieszkalny C - powierzchnia użytkowa 432,2 m2
Budynki dwukondygnacyjne, niepodpiwniczone, w każdym budynku lokale wczasowe składające się z pokoju, łazienki i przedpokoju;
3 domki murowane (bungalowy), parterowe, każdy składający się z pokoju i pomieszczenia kuchennego;
3 domki murowane - powierzchnia użytkowa 26,9 m2

budynek biurowy - parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony, składający się z 3 pokoi, kuchni i łazienki oraz z pokoju z łazienką

Budynek Biurowy - powierzchnia użytkowa 68,3 m2

Nieruchomość uzbrojona w następujące media:
sieć elektryczną z linii zasilającej;ujęcie wody ze studni głębinowej;sieć wodociągową;sieć kanalizacyjną.

Działka 375/2 - 5400 m2

Działka zadrzewiona i zakrzewiona w części zabudowana oczyszczalnią ścieków, usytuowaną w północnej części działki. Działka uzbrojona w sieć elektryczną, wodociągową i kanalizacyjną, częściowo ogrodzona.

Teren całego ośrodka ogrodzony siatką z bramą wjazdową.Droga dojazdowa od bramy ośrodka oraz duży parking samochodowy o nawierzchni z kostki polbruku, krawężniki betonowe.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową z miejscowości Siemczyno oraz droga gruntową.

Ośrodek znajduje się w odległości 11 km na zachód od Czaplinka i w odległości 4 km od trasy Szczecinek-Drawsko Pomorskie.

Budynek biurowy - parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony. Budynek posiada instalację elektryczną, wodnokanalizacyjną i c.o. z piecem koksowym w piwnicy. Budynek posiada na parterze 3 pokoje, kuchnię i łazienkę oraz na poddaszu pokój z łazienką. Stan techniczny dobry.

Domki murowane składają się z pokoju i pomieszczenia kuchennego ustawione względem siebie tarasowo w szeregu jeden za drugim. |Stan techniczny dobry.

Działka 362 zabudowana obiektami wczasowymi, wykonane dojścia do budynków. Nieruchomość posiada pełną infrastrukturę techniczną tj. ujęcie wody ze studni głębinowej, sieć wodociągową, sieć kanalizacji sanitarnej i deszczowej, sieć elektryczną z linii zasilającej oraz ogrodzenie z bramą wjazdową.

Działka 375/2 zabudowana własną oczyszczalnią ścieków oraz w części zadrzewiona i zakrzewiona. Teren zabudowy uzbrojony w sieć elektryczną, wodociągową i kanalizacji sanitarnej. Część zabudowana ogrodzona.

Nieruchomości położona na Pojezierzu Drawskim w jego południowo-zachodniej części w strefie Drawskiego Parku Narodowego. Okoliczne tereny występującymi licznie jeziorami mają charakter letniskowy i są miejscem wypoczynku oraz uprawiania sportów wodnych. Nieruchomości położona wśród lasów nad jeziorem. Teren bezpośrednio przyległy do ośrodka jest porośnięty drzewami mieszanymi. Ośrodek położony nad jeziorem Krosino w odległości około 250m

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Głęboczek
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1800000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/duzy-osrodek-wypoczynkowy-dzialce-o-pow-17600m2-ID49PlR.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej